Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti vissza vinnétek?

Ti vissza vinnétek?

Figyelt kérdés
a kislányom kiscsoportos.fél napos az oviban mivel 4 órában dolgozok(megtudták az óvónők és a beszoktatásnál szóltak hordjam haza ebéd után a gyermekem mert nagyon sír és a többiek nem tudnak aludni tőle).május 4.-én lesz az ovinkban "anyák napi ünnepség" (egy sarok lesz a csoportban feldíszítve ahol a saját gyereke elmondja az anyukának a pár soros verset.)Tegnap szóltak az oviban ,hogy engem ebéd után NEM tud a gyermekem megköszönteni,mert mikor megyek érte ebéd után ,akkor még nem lesz a sarok feldíszítve és amúgy is aludni készülnek a gyerekek,de ha akarom vigyem vissza 3 óra körül a gyermekem és akkor megköszönt.(fél 1 kor adják ki az oviból a lányomat és kb. 1 órakor érünk haza.fél 2 mire elalszik általában 2,5 órát alszik tehát 4 óra körül kelne fel.Ha nem alszik akkor pedig elég nyűgös nem tudom mit kellene csinálni,annyira vártam már,hogy végre eljöjjön ez a nap,de így teljesen elkeserítettek...ha felkeltem sírni fog és lehet el sem mondaná a verset mert nem értené miért vagyunk megint az oviban mikor nemrég mentünk haza...ti mit tennétek?Én is ugyanúgy anyuka vagyok mint a többiek...nekem is jól esne ha az oviban megköszöntene a kislányom :(
2015. ápr. 28. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, aznap beszéld meg az óvónőkkel, hogy te is alvás után mész. De előbb a kislánnyal. Vagy díszítsék már fel holnap a sarkot és csütörtökön reggel is felköszönthet a kislány.

A gyerekkel szemben lenne csúnya, ha ő nem köszönthetné mag az anyukáját.

2015. ápr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Èn biztosan jelezném mind a csoportban mind az ovoda vezetöségnek(föleg a szülö munkakörnek), hogy te arról nem tehetsz, hogy délelötti a gyerek, így mindenképpen ezt az ünnepséget délelötre tegyék. Miért nem lehet délelött az ünnepség, szerintem az az anyuka aki dolgozik az 3-kor is még dolgozni fog, aki meg nem az délelött is pl 8-9 között maradni tud.
2015. ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Egyszer igazán kibírják, hogy ott aludjon a gyerek, egyébként meg is kell szoknia az ott alvást és ezt nekik kell elősegíteni, úgy nem fog menni ha hazaadják azért mert sír, persze, hogy sír, meg kell szoknia! Nem is értem... :O Mondd meg, hogy aznap szeretnéd ha ott aludna, hogy nektek is jól sikerüljön az ünnepség!
2015. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Én nem vinném vissza, és nem is csinálnék ekkora ügyet abból, hogy pont az oviban a sarokban mondja el nekem a verset vagy nem. Miért, ha otthon mondja el, akkor az nem esik olyan jól?

Jövőre és 2 év múlva és később is meg fog köszönteni, hidd el!

És neki nem lesz rossz, hogy nem úgy köszönt meg, mint a többiek, mert nem is fogja látni, hogy a többiek hogy csinálják...


Ez az anyáknak fontosabb, nem a gyerekeknek...

2015. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég rossz ez a szervezés. Milyen már, hogy előre szólnak, hogy Téged nem fog tudni megköszönteni a kislány mert ez van, mert az van...

Én biztos hogy ezek után nem vinném vissza, majd otthon elmondja a verset. A kislánynak fel sem fog tűnni, hogy kimaradt valamiből, hisz a díszítést úgysem látja ha már ebéd után csinálják.

2015. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miután ez aztán minden, csak nem ünnepség, így ezért nem vinném vissza a kislányt. Ha lenne egy normális kis műsor, közös ünnepség, azért igen, de ezért nem. Majd otthon mond neked verset, ennek így úgysem lenne semmi hangulata.
2015. ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem marhára hidegen hagyna, hogy fel van-e díszítve az a sarok ahol a gyermekem elmondja a verset vagy nem. Még ha valami undorító helyen mondana nekem egy verset, akkor is boldog lennék és büszke, meg tuti bőgnék a meghatottságtól.


Szerintem a megoldás, hogy odamész érte ebéd után, a kislányod elmondja a verset, te jól megölelgeted, megpuszilgatod, letörlöd a könnyeidet, aztán felöltöztök és hazamentek.

2015. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ilyen az anyák napja, de mindenki választhat, hogy reggel vagy délután köszöntsék őt. Hiszen sok olyan gyerek van, akit az egyik szülő visz, a másik hoz haza, így amikor anyuka megy, akkor van a köszöntés. Nem tudod megkérni őket, hogy téged reggel köszönthessen?
2015. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!tegnap szóltam az ovonőnek,hogy nem tudunk vissza menni 3 körűl,ugyhogy ne várjanak minket,de mondta az ovonő hogy negyed 6ig bent lesznek örülnének ha a kislányom is el tudná mondani nekem a verset,mert nagyon készült rá.végülis abban egyeztünk meg hogy 5órára vissza megyünk :)így nekünk is jó :)
2015. ápr. 29. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!