Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ti milyen esetben vinnétek...

Ti milyen esetben vinnétek vissza hétfőn az orvoshoz? Ha hétvégén láztalan, vinnétek hétfőn oviba? (részletek lent! )

Figyelt kérdés

Kislányomnak kedd éjjel hőemelkedése volt, szerdán levittem az orvoshoz. Azt mondta, hogy picit piros a torka, vírusa van.

Tegnap 38,2 volt a hőmérséklete, ami kb. 1 óra alatt visszament 37 fokra, most 36 fok körül van.


2014. máj. 2. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat ezek szerint szerdán nem volt oviban, igy nyilván nem engedik be a közösségbe igazolás nelkul.
2014. máj. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha hétvégén láztalan, és más tünete sincs (nem köhög), én vinném hétfőn oviba. Nálunk nem kérnek igazolást, csak ha ők küldik haza a gyereket, vagy ha külön odatelefonálok, hogy beteg a gyerek, és ezért nem megy x ideig.
2014. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerdán voltam vele orvosnál, adott igazolást hétfőre.


Köhög egy kicsit.

2014. máj. 2. 10:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lázas, nem hurutos a köhögés, akkor vinnem.
2014. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!