Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Felveszik úgy a lányomat az...

Felveszik úgy a lányomat az oviba (helyileg nem ebbe tartozik), hogy beíratom és csak később tudok vinni olyan papírt, hogy oda tartozna?

Figyelt kérdés

Ahol most lakunk nem vagyunk ide bejelentve. De sajnos csak 1 hónap múlva tudnak ide bejelenteni,ahol az ovi is van,hogy ide járhasson. Vagy addigra már kiküldik a levelet ,hogy nincs felvéve? Kétszeres túljelentkezés van.

Azt is hallottam,hogy aki aug.31-ig betölti a 3.életévét és jelentkezik olyan oviba ahova nem is tartozna akkor is kötelező felvenni. Ezután csak akik oda tartoznak.


2015. ápr. 28. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Bemész és beszélsz az igazgatónővel. Ha ott laktok, oda tartoztok tehát köteles felvenni.
2015. ápr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem a körzeti oviba vittem a lányomat, hanem a zebra másik oldalára lévőbe. Ide is iszonyat nehéz bekerülni, nem is tagadom: protekcióval sikerült nekünk is egyébként.

Volt egy kislány, aki fél éven belül jelentkezett át lakcímre.

Nekik kérvényt kellett írniuk, hogy miért van ez.

Természetesen költöztek és amiatt változott a lakcímük.


Szerintem hívd fel az ovit és kérdezd meg, hogy nálatok mi a menete ennek.

Esetleg írj egy kérvényt, hogy mi miatt szeretnéd oda járatni a gyereked, stb.

2015. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi tavaly költöztünk, beiratkozáskor kérték, hogy vigyek egy bármilyen papírt, amin rajta van a szülő neve meg a körzetes cím, lehet az albérlet szerződés vagy bármi, és amint megvan a lakcímkártya, azt is vigyük be. Beiratkozáskor (vagy inkább még előtte) kérdezd meg, hogy a Ti ovitokban hogy van.
2015. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 28. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!