Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodás gyerekek Szülei!...

Óvodás gyerekek Szülei! Akiknek kell tisztasági csomagot vinni az oviba. Milyen mínőségű dolgokat visztek be?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 19:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
47%
Jó minőségüt, nyilván nem gagyit.
2015. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
79%

Megmondom őszintén, én a Lidl-ben vettem 100-as szalvétát, papírzsepit, babaszappant (ez ugye mindenhol ugyanaz), a saját 32 tekercses wc papírból vettem ki 4 tekercset, nem tudom, milyen minőségűnek számítanak. Mi is ezeket használjuk itthon is, beváltak.

A gagyit kerülöm, mi értelme az olcsó, 2 rétegű ócskaságot venni, ami gyorsabban fogy, és tisztességesen egy orrfújást sem bír ki?

Fogkrémet nem kell vinni, de ha kellene, abból biztos valami márkásabbat vinnék a gyerekeknek.

2015. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
74%
Jó minõsègût. Nem èri meg ezen spórolni.
2015. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
74%
Van a coopos prémium wc papír, én abból szoktam vinni. Coop zsepi, baba szappan, coop szalvéta. Coop gyerekfogkrém. Indulhat a lepontozás :)
2015. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, mentek a zöld kezek!


Kedves 4! Én a kérdéseimnél mindig zöld kezet nyomok, mert mindegyik válasz hasznos. Nem attól rossz valami, mert nem pl.Zewa.


Én is jobb mínőségű dolgokat viszek be, de jobban örülnék, ha inkább egységeen vennénk meg.

2015. febr. 20. 19:54
 6/35 anonim ***** válasza:
98%

Többnyire akciós, középkategóriàs dolgokat vettem. Betegen a gyerekem nem hordtam be, hogy gond legyen a napi 25 orrfújàs, a festékes ecsetet többször törölték bele a zsepibe, arra jó a "gagyibb"is.

A wc papír 3 rétegű a piacon 350 (akcióban 270) ugyan ez a hipermarketben 500 fölött van. A gagyiság attól függ, hol veszem?

Amúgy mikor májusban bekértek minden gyerektől 8 tekercs wc papírt, 2 liter folyékony szappant, 1 tubus fogkrémet és 2 nagy csomag éttermi szalvétát, kezdett derengeni, hogy nem a június közepéig oviba járó gyerekek fogják elhasználni.

Amúgy hiába vitték be egyesek a zewat, soha nem láttam, hogy azt használták volna a gyerekek... hàt nem érdekes?

2015. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
84%
Mi jó minőségű dolgokat viszünk, Baba utántölthető foly. Szappan, Zews zsebkendőt, Gabi fogkrém stb. De legutóbb Coopos dolgokat vittem, mert a helyi boltban jobbára ilyen volt. Azzal sincs semmi baj szerintem, a célnak tökéletesen megfelel.
2015. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy én is mindig a smirdlis, gagyi wc papírt látom a csoportba. Nem gondolnám, hogy rajtunk kívűl mindenki olyat visz...
2015. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Olyat amit mi is használunk.
2015. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
86%

Mivel pedagógusgyerekként belelátok mi folyik az ovikban, így biztos, hogy ha a lányom óvodás lesz, nem a legdrágább, legjobb minőséget fogom bentre venni, hanem olcsó dolgokat.

Mindenki kitalálhatja miért...

2015. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!