Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Fiús Anyukák! Ti mit vesztek...

Fiús Anyukák! Ti mit vesztek óvodai ballagásra gyerekeiteknek ajándékba?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Pont most akartam ugyanezt a kérdést kiírni!Tőled kérdezném:Nálatok lesz ballagás után családi összejövetel?
2015. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is most ballag a kisfiam:)


Valami apróságot kap, egy pici csokorba köttetek egy kedvenc kisautót. (Star Wars mintájút)


Mi a sulis cuccokat csak augusztusban vesszük meg, de az óvodában hagyomány, hogy minden gyerek kap egy Ablak-Zsiráfot és egy tolltartót színesekkel.


Nálunk lesz egy szűk körű ebéd.

2015. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Igen, lesz egy nagyon szűk családi kör, 6-7-en leszünk kb.

Nem tudom, hogy mi kapunk-e valami iskolai dolgot, nem hallottam róla. Lehet meglepi lesz. :)

Mi is apróságot veszünk, kap egy mesekönyvet, meg anyósoméktól kap egy küllőmonitort, mert ezt szeretne, ezt látta a tévében. Szerencsére nem olyan vészes az ára sem, 4000Ft, de Ők állják. Na meg a finom ebéd, süti. Bőven elég szerintem.

2015. máj. 24. 14:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi is augusztusra hagyjuk az iskola-szerek bevásárlását. Bár a táska már megvan, használtan vettük, mert újat nem szeretnénk venni. Jövő hónap elején tudjuk meg a szülőin, hogy mire számíthatunk. Megkapjuk a listát. :) Na majd meglátjuk...
2015. máj. 24. 14:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi pizzázni megyünk utána. Ajándék telefon lesz (a legolcsóbb okostelefon:tudja használni,mivel két nagy testvére van),mert az iskola 10 kilométerre van és így haza tud szólni.
2015. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok.Hú,utolsó,értem én,hogy van 2 nagyobb tesója(az enyéim is 3-an vannak,bár a most ballagó a középső,Neki is van egy huszonéves bátyja)de nem túlzás egy telefon?Mit adtok majd később?Én közben kitaláltam,kap sulis cuccokat,egy héliumos Angry Birds lufit,és csokiból készült csokrot.
2015. máj. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Keresztfiamnak csokiból készítek csokrot, mintha virágcsokor lenne. Ez olyan "ballagós".

Végül is ajándék külön nem lesz, így beszéltük meg az anyujával.


Nekem a lányom ballag, nem gondoltam semmi nagy dologra neki, úgyis aznap körülötte forog a világ, és kap egy csomó mindent a rokonoktól.

2015. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hatosnak.A legolcsóbb fajtát kapja (8 ezer volt). Egy 20 és egy 17 éves tesója van,így legalább tőlük sem fogja kéregetni (azt néztük,hogy a játékok lefussanak rajta,neki mégis az a legfontosabb).
2015. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!