Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ciki, ha ovis ballagásra az...

Ciki, ha ovis ballagásra az óvónők egy szál szépen becsomagolt virágot kapnak? Lesz közös ajándék.

Figyelt kérdés
Van aki vesz még ezt azt, bevallom nekünk most nem futja. Inkább egy kis ebédet csinálok tortával a ballagásra abból a pénzből. Nagyon kellemetlen lesz?
2014. máj. 29. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kellemetlen. Van aki még ennyit sem ad.
2014. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha adtál be a közös ajándékra, akkor nem kell külön ajándék. Akkor elég a virág is. Nálunk legalábbis úgy van, hogy vesznek a ballagók közös ajándékot, ill. egy szép csokrot, ezen felül, akinek van, otthonról a kertből akár egy-egy szál egyéni virággal is készül.
2014. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, külön fizettük havonta, hogy összejöjjön a közös ajándékra a pénz. Csak közben innen onnan hallom, hogy elégedetlenkednek, mert sokkal drágább ajándék kellett volna, és visznek be virág mellé ajándékot.
2014. máj. 29. 11:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, elég lesz a virág szerintem, ha most többre nem telik. Esetleg egy kézzel készített képeslap mellé?
2014. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem fogok készíteni semmit ebben biztos vagyok. Türelmem nulla most ehhez. Kórházban vagyunk a ballagóval. Hazaengedik ballagás idejére. (Természetesen nem fertőz). Örülni fog nagyon a kis meglepinek, felemészti ez az időszak a pénztárcánkat rendesen. Ezért gondoltam az egy szál virágra.
2014. máj. 29. 11:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, fiam is most ballag és én is csak egy-egy szál virágot adok szépen csomagolva az óvónőknek.
2014. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!