Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyi a havi díja egy magánóv...

Mennyi a havi díja egy magánóvodának?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert fogalmam sincs. 30ezer, vagy 130ezer? :) 7 hónapos még csak a fiam, de már foglalkoztat a kérdés.

2015. jún. 21. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen változó. Én a legolcsóbbat 60 ezerért láttam. De persze határ a csillagos ég.
2015. jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi rosszul írtam 60 ezer ft a gondozási díj+ étkezés volt. A gondozási díj, 36 ezer forint volt + 3x étkezés.
2015. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A miénk havi 59 ezer, plusz étkezés, plusz kötelező programok, tehát havi szinten olyan 90 ezer környékén szokott megállni a mutató. Biztos van ennél olcsóbb is, drágább is.
2015. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A miénk havi 90.000. Ebben benne van a gondozási díj, napi 4X étkezés, havi 4 úszás, havi 4 görkori/jégkori, havi 1 természetjáró külön program. Meg persze az esedékes programok díját is ebből állják, pl Mikulás, karácsony, húsvét, kirándulások, színház stb.

(További fakultatív programok havi 2000 Ft).

Budapest, III. ker.

2015. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 80-120 ezer/hó/gyerek.

De van egy köztes megoldás. Alapítványi, fizetős de sokkal kedvezőbb. 20-30 ezer/hó/gyerek

Nem annyira "exluziv" mint egy magán óvoda,de sokkal barátságosabb mint egy önkormányzati.

Kevesen vannak a csoportban, lehetnek "különleges" kérések, nem menza kaját kapnak a gyerekek, stb.

Nekünk nagyon bevált. :)

2015. jún. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiam is alapítványiba fog járni, csak megerősíteni tudom az utolsó válaszolót: olcsóbb és ugyanúgy színvonalasabb, mint egy állami óvoda. Sajnos a körzetünkben egyik ovit sem dicsérték, így emellett tettük le a voksot. Havi 20.000 Ft+étkezés. Kis létszámú csoport, nagyon aranyos gondozók, otthonos környezet, programok, foglalkozások (ezekért külön kell fizetni).
2015. jún. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányom is alapítványi oviba jár, nagyon szuper hely, 25000 Ft + étkezés, nem bántuk meg egy percig sem!
2015. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!