Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Melyik jobb? Ha ebéd után...

Melyik jobb? Ha ebéd után elhozom az oviból, vagy ha uzsonna után?

Figyelt kérdés
Szeret oviba járni.
2015. júl. 23. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
te tudod. Én ebéd után elhozom, hisz már csak alvás van ott, meg az uzsonna, nincs olyan foglalkozás amiért megérné maradni.
2015. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
ja igen azt kihagytam, hogy nálunk 32 gyerekből 28 ott alszik, egy picike csoportszobában, összezsúfolva, ahol pihenni sem tud, mert ha az egyik fordul, felébreszti azokat is akik mellette alszanak, mert csak úgy férnek el, hogy össze vannak tolva az ágyaik.
2015. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Épp az előbb írtam le egy másik kérdésnél, hogy nekünk azért nem vált be, hogy ebéd után hozzam el a gyereket, mert akkor nagyon későn tudtam lefektetni otthon.
2015. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Gyerektől függ. Én egy ideig ebéd után mentem, de úgy felpörgött a hazaúton hogy nem aludt, aztán meg nyűgös volt.

Most alvás után megek érte. Nem eszik, ébredés után nem éhes. Sokkal jobb így mindnekinek.

2015. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én mind kettöt csinálom ha tudom elhozom ebéd után ha nem ott alszik .
2015. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben az évben elhoztam ebéd után,most már csak alvás után fogom.Meglátjuk melyik lesz a jobb,nem tudom egyébként mitől függ,de nekem hiába húzott már le egy évet,nem érzem azt,hogy beszokott volna,folyamatosan ment a nyávogás,hogy nem akar menni (pedig elmondása szerint nincs semmi gond,és mégis) lehet az is oka volt ennek,hogy ahogy ment oviba,szinte már jött is haza,nem tudott úgy "beépülni".Igaz most már nincs is más választásom mint hogy tovább maradjon
2015. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!