Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kisgyerekek mellett délutános...

Kisgyerekek mellett délutános 8 órás munka, dolgozik valaki itt így?

Figyelt kérdés
Van egy lehetőségem, de kb este 11 körül érnék haza, férjem, 2 kisgyerek már alszik, bevállalnád így?
2015. júl. 24. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem... mikor otthon vagy, a gyerekek oviban :( én nem bírnám ki, hogy ne is lássam a gyerekeimet egész héten :/
2015. júl. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én nem birnám sokáig

egész nap közösségben vannak,utána meg nem látod őket.

hétvége meg oylan rövid.nincs 4órás állás?

2015. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most nem találok, de még keresek. Szerintem se jó ez a délutános meló. És aki 3 műszakban van, az hogy csinálja? Nem egyszerű:(
2015. júl. 24. 11:19
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nincs jobb akkor fogad el ezt az állást .amig jobbat nem találsz.
2015. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kellene a pénz elvállalnám, de keresnék közben másikat. Amúgy apuka is ugyanolyan szülő, a gyerekek őt is szeretik gondolom, inkább csak a te szempontodból lenne rossz.
2015. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen az én, meg a gyerekek szempontjából lenne rossz, mivel nem látnánk egymást.
2015. júl. 26. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!