Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hol tudok venni óvódai fektető...

Hol tudok venni óvódai fektetőre spéci lepedőt olcsón?

Figyelt kérdés
Nem akarok online mert a házhozszállítás drágább mint az árú :)
2015. aug. 24. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Vízzáró lepedőre gondolsz? Vagy a sima textilre?

Én a múltkor az Aldiban vettem, és inkontinencia lepedő volt a neve, kb. 1m*1m a mérete, steppelt, és egyik oldalán fehér, másik oldalán kék.

Sajnos sokat bepisil a kisfiam a délutáni szunya alatt, és tökéletesen felszívja ez a pléd.

2015. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3000 Ft-ba került, és az első két képen látható:


[link]

2015. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Nálunk van egy varroda ahol ezzel foglalkoznak.
2015. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Esetleg a sima gumis lepedő nem jó?

Az ikeás méretből a 2. (nem a babaágyba, hanem az utána következő leesésgátlós ágyakba való méret) pont akkora, mint nálunk az ovis összerakható fektetőkre kell.

Ha jól emlékszem kb. 1.200 Ft az ára és színesben is van (kék, rózsaszn és zöld színben láttam a fehéren kívül)

2015. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit értesz spéci alatt? nem csak arra kell, h az esetleges nedvességet ne engedje át?

Én bementem a patikába, és vettem sima a la natur gumilepedőt (olyat, amilyenek a kórházi ágyakon vannak) kb 250 ft-ért. A bölcsibe is jó volt, és az oviba is. Sőt, jut eszembe anno a rácsos ágy matracán is ilyen volt a lepedő alatt.

2015. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom. Spéci: Kimondottan óvodai fektetőre van, a négy sarkán gumival :)
2015. aug. 24. 16:41
 7/8 A kérdező kommentje:
2015. aug. 24. 16:44
 8/8 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok

[link]

Szigetszentmiklóson van, vannak árak a weboldalon. Érdemes előtte telefonon megkérdezni, hogy van-e készen.

2015. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!