Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Paplant, textilpelenkákat,...

Paplant, textilpelenkákat, lepedőt, rácsvédőt is mosni, vasalni kell, mire megszületik a baba?

Figyelt kérdés
Ezeket ugye becsomagolva vettük meg, azóta sem bontottuk ki. Ilyenkor is át kell mosni és ki kell vasalni, vagy pedig elég, ha kibontom a csomagolásból és elteszem a szekrénybe? Ti hogy csináltátok?

2015. febr. 23. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindent kimostam,viszont az ágynemügarnitúrát nem vasaltam.
2015. febr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindent mostam, vasaltam.
2015. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindent mosni és vadalni kell (a plédeket nem kell vasalni), de a paplant tutira nem fogjátok használni, az kényelmetlen egy babának (majd talán 1 éves kora után), szerezzetek inkább be helyette babaplédeket (vastagabbat, vékonyabbat) és hálózsákot.
2015. febr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindent ki kell mosni es vasalni.A paplant es racsvedot nem kell vasalni(szerintem nem is lehet), de ha akarod esetleg atgozolheted a vasaloval.
2015. febr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Textilpelenkát, lepedőket is kimostam, vasaltam. Rácsvédő nálunk belül szivacsos, külön huzata van, azt is mostam-vasaltam. Paplant nem használtunk, szerintem is unpraktikus. Hálózsák+többféle vastagságú pléd megfelelő.
2015. febr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden vásárolt ruhaneműt, textíliát ki kell mosni első használat előtt, mivel gombaölő és egyéb vegyszerekkel lekezelik, hogy ne penészedjen be a csomagolás alatt.
2015. febr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

pont ezeket fontos mosni, vasalni, a hsználtan vett ruhákat kevesebben fogdossák össze koszos kézzel mint az új dolgokat, hisz azok munkafolyamatokon mennek át, így telepakolják bacikkal a dolgozók...

a textilpelust végképp fontos, mert azt fogja nyalogatni

2015. febr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindent mostam,vasaltam és a mai napig is,vasalok mindent. Már 10 hetes,de 6 hós koráig tervezem vasalni a holmijait! Mi paplant nem használunk. Helyette vastag és vékony plédet! Lehet,hogy ostobaság,de én még a kis zokniját is vasalom.:)

2015. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak mostam, nem vasaltam.
2015. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!