Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kérnéd az ingyenes ovis...

Kérnéd az ingyenes ovis étkezést ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Hivatalosan bele esünk,és ehetne ingyen a gyerek,de mivel van egy kis mellékes bevételünk is ami papíron nem szerepel,ezért nem érzem becsületesnek,hogy igényeljük,habár jól jönne az a plusz pénz,mert nem élünk nagylábon,hitel van,rezsi stb,szóval számítana.

Ti mit tennétek?


2015. aug. 27. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
én eleve nem hirdetném, hogy van adózatlan jövedelmem, mert könnyen megütheted a bokád... nyilván ha kitöltöd, hogy mennyi a jövedelmed akkor a nav ránézhet ami ha nem igaz, büntet. vagy ha nem lekövethetően csaltok, akkor meg már nem mindegy még egy csalás?
2015. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Önbevallással működik, semmilyen igazolást NEM kérhetnek. A többi rajtatok múlik.
2015. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hm...mondasz valamit...
2015. aug. 27. 22:51
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Nyugodtan kérd. Hivatalosan beleestek, jár. Senkinek semmi köze hozzá, hogy nektek van még plusz jövedelmetek. Hidd el, mások is kérik szemrebbenés nélkül. Ha teheted, kérd :)
2015. aug. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Kérd csak nyugodtan,majd ha 'nagy lábon' éltek nem fogod kérni,ennyi.
2015. aug. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Kérjed! Nehogy már gondolkodj! Szerinted a korrupt politikusok amikor milliardokat osztanak szét egymás kozt min gondolkodnak??? Biztos nem a becsületen...
2015. aug. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanezen gondolkodok én is, mert hasonlóképpen vagyunk. De én is úgy gondolom mint az utolsó, én fogom kérni mar csak azért is. Gondolj bele, havi 8000 Ft, ami azt jelenti vehetsz neki minden hónapba ruhát vagy tok mindegy, de rá költheted, ahelyett hogy az államnak add, aki meg utána zsebre tenne.
2015. aug. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Nálunk 10-11000 ft a havi étkezési díj,én is arra gondoltam,hogy azt költhetem a gyerekre.Ha az oviról lenne szó,ha tőlük venném el,akkor nem igényelném,de nem tőlük veszem,és hivatalosan ugye jár is.

Csak azért is kérdezem,mert rossz érzéseket keltett bennem itt egy kérdés,ahol az anyuka azt írta,hogy a fizetősök gyerekeivel jobban bánnak.

2015. aug. 28. 08:53
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
büntetőjogi felelősséggel nyilatkozol. Innentől rajtad áll.
2015. aug. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem követek el csalást ha a hivatalos bért veszem alapul,úgy gondolom csak a lelkiismeretem dönthet másként.

Szerinted mit kellene tennem?

2015. aug. 28. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!