Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Főleg ovis gyerekek szüleit...

Főleg ovis gyerekek szüleit kérdezném: ti a hétvégén tartjátok az ovis napirendet? Az óvónő szerint nagyon nehéz a gyereknek, ha nem.

Figyelt kérdés
Főleg az ebéd, ebéd utáni alvás érdekel.
2015. aug. 3. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
nem ,akkor kell amikor akar,akkor eszik amikor kész van az ennivalo ez 1 óra is szokott lenni és aludni sem alszik .
2015. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is oviban alszik, itthon nem, soha nem volt gond belőle.
2015. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, otthon nemnagyon eszik, főleg nincs meg délutànig a 3 étkezés. Viszont alszik, de reggel később kel.
2015. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ hogy a gyerek igényli e a délutáni alvást.Az én gyermekem ebéd után igényli és 2-3 órát alszik. Korán kel kb 6-kor és elfárad délre.De hol 12-hol pedig 1 re van kész az ebéd. Utána alszik. Este későn fekszik 9-10 között. Nálunk az oviban nem kötelező elaludni de csendben kell maradni.Így jó ha megszokja az ebéd utáni alvást.
2015. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nálunk úgy van, hogy hét közben f7kor keltjük, ezért elfárad délre és alszik az oviban.


Hétvégén viszont f9-9kor kel, ahogy mi is a férjemmel. Ez után van reggeli majd főzés, így az ebéd is tolódik. Nem alszik ebéd után.


Majd megkérdezem az óvónőt, hogy potosan milyen gondot okozhat ez a gyereknél, mert nem akarom hétvégén is hajnalban kelteni.

2015. aug. 3. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Az alvás nagyon sokat segít a fejlődésben ezért ajánlják az alvást.

2015. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alszik itthon is ebéd után, de nem keltem fel reggel ¾6-kor, ahogy akkor kel, amikor Ovi van - és egyébként én sem lennék boldog, ha hétvégén korán kéne kelnem 😩. Mostanában 8-½ 9-kor kel, 1 körül ebéd utána alvás.
2015. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, tartom a napirendet itthon is. Persze előfordul olyan, hogy nem alszanak 1-1 program miatt, vagy mert nem álmosak, de mindig megpróbálom letenni őket pihenni. A kelés/fekvés ugyanakkor van, maguktól kelnek.
2015. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!