Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen ajándéknak örülne egy...

Milyen ajándéknak örülne egy 5 éves kislány?

Figyelt kérdés

A lányomról lenne szó, szereti a hercegnős csillogó dolgokat,pónikat de nem ismerek ilyen játékot Egyszerű plüst vagy babát nem szeretnék venni.

Vagy esetleg lenne más ötletetek aminek örülne egy ilyen korú kislány?


2015. szept. 2. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Tele van minden játékbolt hercegnős, pónis, rózsaszín és csillogós cuccokkal. Menj be bármelyikbe és válassz.
2015. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Az én lányom is lassan 5 éves, de megőrül ezekért a pónis cuccokért.

2015. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pónik, monster high baba, vagy sima barbie,
2015. szept. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm kislánya 5 éves és ezért a rajzfilmért van oda

[link]

2015. szept. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kisfiús anyuka vagyok, de sok-sok kis barátnő szülinapi zsúrjára vagyunk hivatalosak rendszeresen.


Az ilyen típusú kis kincsesláda, zenélő kis doboz nagy sikert aratott eddig minden kislánynál (főleg, ha még kis gyűrűt, hajgumit, egyéb kis csecsebecséket is rejtesz el benne).

Többféle változat van, pónis/lovacskás, hercegnős, ballerinás, négyzet vagy köralakú, szivecskés stb.


Bár fiús anyukaként nem vagyok topon a rózsaszín csillámos világban- ez bejött :)


[link]


[link]


(árban isa legjobbak közé tartozik a régiójáték)

2015. szept. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek koszonom szepen a valaszt.

Kedves utolso valaszolo Neked kulon koszonom, szerintem ezt fogjuk venni, ez biztosan tetszeni fog neki.

2015. szept. 3. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!