Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hol találok kreatív ötleteket...

Hol találok kreatív ötleteket óvodás (kiscsoportos) gyerek foglalkoztatására?

Figyelt kérdés
A lányom most kezdte az ovodát. Szeretnék vele itthon egy kicsit festeni, gyurmázni, különböző alkotásokat készíteni. Tudtok nekem olyan könyvet vagy weboldalt javasolni, amiben nekik való ötletek vannak? Olyanra gondoltam, amit az én segítségemmel egy kiscsoportos gyerek is meg tud csinálni. Köszönöm!
2015. szept. 10. 11:07
 1/2 anonim válasza:
Óvónéni meginterjúvolása. Nagyon hasznos :)
2015. szept. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ppalacsinta válasza:

Én sokat forgattam/forgatom Deákné B. Katalin könyvét, nagyon szeretem. Alap dolgok, amik nem jutnak eszembe :)

Ezen kívül mindig nézem a többi csoport faliújságát, hogy mik vannak kint. Lefotózom és otthon megcsináljuk.. Ezenkívül facebook csoportok, google, könyvtár ... a legjobban az vált be, ha együtt sütünk valamit és gyúrhatja a tésztát, szaggathatja (pl. bucinudli..) Nálunk a festéshez nincs türelem :(

2016. febr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!