Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Imunoglukan szirup gyerekeknek...

Imunoglukan szirup gyerekeknek, tapasztalat?

Figyelt kérdés
2015. szept. 23. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Már megvetted, vagy csak készülsz megvenni? Mekkora gyereknek?

Csak azért, mert én a fiamnak Immunotrofinát adok, és nagyon jó tapasztalatom van vele. Amióta azt szedi, sokkal kevesebbet beteg, ha mégis, az rövidebb ideig tart. Ha látom, hogy kezd kicsit beteg lenni megemelem az adagját. Sajnos az Imunoglukanról nincs tapasztalatom.

2015. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Még nem vettem meg, az egyik anyuka ajánlotta. 4 éves a kislányom, téli hónapokban havonta beteg ;( Most félek, hogy a két hónaposom is elkapja majd tőle. :( Eddig marslakócskát szedett, de szerintem nem volt túl jó. Még a supradyn kids gumivitaminon is gondolkodom :)
2015. szept. 24. 08:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Marslakócskák nekünk sem vált be. Tavaly két hét ovi, két hét itthon, ilyen volt az évünk. Allergiás a fiam és egy kis megfázás rögtön arcüreggyulladássá alakult nála, sokat szenvedtünk. Utána ajánlotta ezt a doktornőnk, meg a Cebion cseppeket és azóta egyszer sem (kopp-kopp-kopp) volt komolyabban beteg. Most utoljára náthás lett, megemeltem az adagját és három nap alatt nyomtalanul elmúlt. Csak ajánlani tudom. Elég sokáig elég egy üveggel.
2015. szept. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ért semmit.

Manó manna béta glükánnal - ez az egyetlen ami ért is valamit,előtte két-három hetente lebetegedett.

2015. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen van tapasztalat nem anális kúp ne próbáld
2015. okt. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!