Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Huminiqum - akik próbálták...

Huminiqum - akik próbálták már: mik a tapasztalataitok? A kapszula vagy a szirup a jobb?

Figyelt kérdés

A Huminiqum szirupban van cukor??? Vagy szuszpenzió?

Részleteket írhatnátok, hogy melyik forma/kiszerelés miért előnyösebb szerintetek.

Köszi!



2014. máj. 14. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi a kapszulás formáját szedjük, mert nekünk nem finom a szirup.

A szirup előnyei:

Könnyebben felszívódik és olcsóbb.


Nem tartalmaz cukrot.

2014. máj. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon köszönöm, hogy írtál! Azért gondoltam, hogy a szirup tartalmaz cukrot, mert: [link]

No mindegy most már, mivel pár napja megrendeltük a terméket és mi is a kapszulás forma mellett döntöttünk. Még nem érkezett meg, de már nagyon várjuk.


Neked vagy családtagjaidnak milyen tapasztalataitok vannak a Huminiqummal kapcsolatban - ezt még meg tudnád írni? Előre is nagyon köszönöm!

Mióta szeded?

2014. máj. 16. 14:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Talán 3 éve kezdtük el szedni. Nem rendszeresen. Én azt az elvet vallom, hogy amikor valamire szüksége van a szervezetemnek akkor szól (gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy amikor eszembe jut, hogy Humit kéne szedni, akkor tartok egy kúrát belőle).

Nagyon sokaktól olvastam pozitív tapasztalatot a szedéséről, mi különösebb dolgot nem tapasztaltunk.

Kivéve a mostani kúrám. 4 napja kezdtem újra és most nagyon beindította nálam a méregtelenítési folyamatokat.

Unokatesóm aki egy laborban dolgozik vegyszerekkel viszont rögtön érzi, hogy rosszabbul van, ha nem szedi.

Tehát működik.:)

Ha először szeded, akkor tartsd be, hogy reggel veszed be, lehet, hogy téged is úgy felpörget, hogy nem tudnál aludni éjszaka.:)

2014. máj. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy megírtad a tapasztaltaidat!!!

Nem szoktam szedni semmit, de most egy kicsit fel akarom magam turbózni + méregteleníteni és a Humit is ehhez szeretném használni. Nem ismerek senkit, aki használná, ezért fordultam a "gyékázókhoz"! :-)

Most fogjuk először használni a terméket, hárman fogjuk kipróbálni. Nagyon kíváncsi vagyok az eredményekre.

Be fogom tartani az előírásokat, köszi, hogy szóltál!

Nagyon kedves tőled, hogy írtál!

2014. máj. 18. 10:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Szívesen!:)

Ha van kedved/időd én is szívesen olvasnám, hogy nektek mik a tapasztalataitok néhány nap, hét után.

2014. máj. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó, meg fogom írni! :-)
2014. máj. 19. 09:00
 7/10 anonim válasza:

Ha érdekel akkor itt van olcsón kapszula

[link]

2014. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7-es hozzászóló! Nem vettem eddig észre, hogy írtál, csak most.

Köszi az ajánlatot.

2014. jún. 22. 11:28
 9/10 anonim válasza:
Hallo! Esetleg így évek múltán bármi hatás? Szeded még?
2022. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem szedem. Még akkoriban álmodtam ezzel a termékkel kapcsolatban valamit és úgy megundorodtam tőle, hogy azután nem szedtem. Inkább kérdezd a többieket, hátha ők szedik.
2022. dec. 5. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!