Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Vegyes csoportba jár a gyereke...

Vegyes csoportba jár a gyerekem, és szinte napi jelleggel leültetik a tv elé mesét nézni, ha tetszik neki ha nem. A vezető nem intézkedik, pedig többször is szóltunk már neki. Hol lehet panaszt tenni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 10. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

van tv az oviban ????

nahát !


am a közjegyzőnél tudsz panaszt tenni

2015. nov. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Jé, van TV a csoportszobában?

De bocsi, a kérdésre felelve: a szó elszáll, úgyhogy írásban (átvetetve) közöljétek a vezetővel a panaszt. Arra reagálnia kell.

Óvónőkkel már beszéltetek? Több szülő is ellene van a dolognak?

Ha az oviban semmire sem reagálnak, akkor a fenntartóhoz is fordulhatsz.

2015. nov. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Mi a vihart keres az óvodai csoportban egy tévé?? Hát ez nekem nagyon nem tetszene. Tessék a tévét vagy kikapcsolva tartani vagy elvinni a gyereket egy olyan óvodába, ahol nem kell a villanypásztor előtt ülnie.
2015. nov. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Már biztos nem járna a gyerekem abba az óvodába ahol ez megy.

Írásban tegyél panaszt több szülővel együtt az óvónőnél, majd az óvodavezetőnél, majd a helyi jegyzőnél. De jelezheted a védőnőnek is és a nevelési tanácsadóba is.

2015. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
jesszus
2015. nov. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Ennél a kérdésnél történetesen kifejezetten érdekesnek tartanám a leponozó(k) álláspontját a témában.
2015. nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

szerintem nem rossz ha van tv az oviban, mert hasznos lehet. gyerekeméknél is van, pl. szülőin szoktak nekünk kis összeállítást vetíteni a gyerekekről, egyik óvónő szokott kamerázni és ott láthatjuk :) mi szeretjük :)

3. éve jár oda, eddig kb. 5x néztek mesét és ez ellen se volt senkinek kifogása, tanítómesét, a havi témához illőt...


viszont az tényleg nagy baj, hogy nálatok ez napi szintű dolog, eleve nem értem, hogy a szoros ovi napi életébe hogyan fér bele? nálunk ha szép idő van, csak reggeliig van szabad játék, utána iskolaelőkészítő, udvar, torna, kajálások, pihenés...


na de hogy a kérdésedre válaszolja, első körben ugye a vezetőnek lehet panaszt tenni, amin már túl vagy, a következő lépés a fenntartó. ha önkormányzati ovi akkor hívd fel holnap az önkormányzatotok oktatási osztályát, ők megmondják hogyan tovább és biztos, hogy lesznek lépések az ügyben, ezt a fenntartó nem fogja tűrni :)

2015. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Úgy gondolom nem a TV meglétével van a gond,hanem a helytelen használatával!Írom ezt úgy,hogy a legnagyobb gyerekem Osztrák oviba járt vegyes csoportba(csak a könyvtárban volt TV),a két kisebb államiba(a középsőnél(korosztályos csoport) nem volt TV,a legkisebbnél(vegyes csoport) van,de csak 1,és közös filmvetítésre használják(alkalomadtán)).A TV-t pótlékként használni helytelen.

Szerintem egyből a Polgármesterhez menj!Kérj időpontot(minden hónapban van fogadóóra),és mondd el mi a gondod!

2015. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nálunk számitógépen néztek-én sem tartom jó ötletnek,pláne,hogy vegyes csopi-ahol a 3éves még babóca őrült,a 6éves már mozifilm rajongó.persze csak rossz időben szokták,de én ilyenkor inkább tornaterembe vinném őket,vagy bármi más elfoglaltságot kitalálnék
2015. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem nem az a gond ezzel, hogy más rajzilm érdekli a gyerekeket :) Szerintem otthon se oké leültetni a gyereket a tévé elé, csak hogy anyuci valami mással foglalkozhasson, de mindezt hivatásszerűen csinálni még egy fokkal gázabb.
2015. nov. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!