Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hat éves fiúnál baj még, hogy...

Hat éves fiúnál baj még, hogy az anyjával jár a nőiben pisilni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 26. 12:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem igen. 6 éves, jobb esetben egyedül jár már az oviba is pisilni.
2015. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem gond, legalábbis forgalmas helyeken nekem megnyugtatóbb. Mondjuk egy művelődési házban, vagy étteremben, ahol nem tolonganak a vécékben, már mehet férfivécébe.

Egyébként régebben én is kérdeztem hasonlót, megoszlottak a vélemények (a legérdekesebb a kissrác, akit már 4 évesen bedobtak a mélyvízbe):

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2015. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
53%
Ha az anyával együtt bemegy a nöi WC-be, de a fülkébe egyedül, az rendben van. Ha az anyával együtt végzik a dolgukat közösen, az nem.
2015. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
És mi baja lesz, ha a fülkében - amibe amúgy senki sem lát- az anyukával van bent?
2015. nov. 26. 12:57
 5/28 anonim ***** válasza:
93%

Pár hete én is ezen gondolkoztam,mert a múltkor az egyik hipermarketben jól megnéztek minket a kisfiammal.Én úgy érzem,egy idegen helyen (benzinkút,mozi mosdója,üzletek stb.) neki nem kell még egyedül elintéznie.A piszoárt nem éri fel egyébként.Szóval bekísérem,megvárom az ajtó előtt,együtt kezet mosunk utána és ennyi.

Összegezve:szerintem nem baj!

2015. nov. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
3%
Azért én nem a fiam elött szoktam pisilni - amennyiben csak a gyerek végzi a dolgát, akkor semmi probléma.
2015. nov. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nem baj.Én sem engedem el egyedül pisilni idegen helyen. Nem érdekel ki mit mond. Még legalább 2 évig így lesz az tuti.
2015. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%

Hát sokkal kevésbé gáz, mint ha te mennél be vele a férfimosdóba! Nemrég egy apukát itt bátorított mindenki, hogy persze járjon csak be nyugodtan a női mosdóba a lányával. Na ez ugyanolyan, mintha az anya járkálna be a férfimosdóba a fiával.


Nekem nem okozna gondot egy hatéves kifiú az anyukájával egy női mosdóban, mikor épp a melltartóm pántját próbálom visszaoperálni vagy a harisnyámat húzogatom. Ugyanezt egy harmincéves pacákkal kapcsolatban már nem tudom elmondani, akárhány lánygyerekkel van.

2015. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
62%

"Nemrég egy apukát itt bátorított mindenki, hogy persze járjon csak be nyugodtan a női mosdóba a lányával. Na ez ugyanolyan, mintha az anya járkálna be a férfimosdóba a fiával.

Nekem nem okozna gondot egy hatéves kifiú az anyukájával egy női mosdóban, mikor épp a melltartóm pántját próbálom visszaoperálni vagy a harisnyámat húzogatom. Ugyanezt egy harmincéves pacákkal kapcsolatban már nem tudom elmondani, akárhány lánygyerekkel van."


A két dolog nem ugyanaz, mert a férfi WC-ben keresztül kell menni a fülkékig a piszoár-részen, ami azért igen kínos mindkét félnek (az éppen ott lévö férfiaknak is, meg a nönek is, akicsak úgy besétál), amíg anök eleve a fülkékben végzik a dolgukat, és a melltartót, harisnyát is ott igazgatják (legalább is azok, akiknek probléma, ha meglátja ezt valaki más).

2015. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én 7 éves fiamat biztosan nem engedném be egyedül a férfi mosdóba,főleg a mai világban.
2015. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!