Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok és hasam...

35 hetes vagyok és hasam allat fáj kicsit igaz hetek ota tart de most kicsit kevésbé fáj de nem rég voltam pisilni és miután megtöröltem magam töbszöre is pici vér volt a wc papiron ez mitöl lehet?

Figyelt kérdés
2015. okt. 21. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
A terhesség alatti vérzést mindig komolyan kell venni, a helyedben a kórház felé tartanék.
2015. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, de 35 hetesen én megnézetném. A vérzés nem normális. Lehet, hogy csak apróság, pl. aranyér, vagy ilyesmi, de lehet, hogy tágulási vérzés, ami ennyi idős terhesen még nem annyira jó. Menj orvoshoz!
2015. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tágulási vérzés nekem is ilyen volt csak 39 hetesen de én még akkor is kórházba mentem mert meg voltam ijedve, nehogy méhlepény legyen.. de neked meg 35 hetesen főleg kórház fele kellene tartani vele.

Attól még lehet ártalmatlan dolog de ezt orvos mondja ki.

2015. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem nyálkás vagy ilyesmi és mikor kitöröltem magam gondoltam ujra át törlöm és halvány kis vér volt a papiron nem lehet h megsértetem.?

.aranyér nem lehet hiszen már csak tudom h a hüvelyemet töröltem vagy a végbél nyilásomat!

2015. okt. 21. 21:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha nem a popódnál volt, akkor be kéne menni a kórházba.

Mert egy egyszerű pisi utáni törléssel nem tudod úgy megsérteni magad, h vérezzen.

2015. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akar lehetett a nyakdugo is ami tavozott.. Akar jelenthet szulest de van akinek mar ekkor tavozik. Nekem szules elott kb 8oraval tavozott.. :) menj dokihoz es o megmondja
2015. okt. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi ujsag? Nekem barnas folyasom van szinten 35. het
2015. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Dokinál nem voltam de azóta semmi..minden rendben van..
2015. okt. 22. 13:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Orulok akkor

En is gondolkodtam hogy bemenjek e a dokihoz. De egyszer mar volt ilyen azt mondta normalis megrepedhetett akkor egy hajszaler es az verzett. Lehet most is ez van mert bajom nincs. De figyelem.

2015. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!