Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mibe öltözik a lányos farsangk...

Mibe öltözik a lányos farsangkor? Valami jó tipp a hercegnősön kívül? Az nekem annyira ötletszegény.

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
2 lányom is van, ők ezek voltak az elmúlt években: méhecske, katica, robotlány, oroszlán, tavasztündér, hótündér, kalózlány, madárijesztő.
2016. jan. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Őt kérdezd meg, hogy mi szeretne lenni.

Az állatoktól kezdve, a kalózon, rajzfilmkaraktereken át az építőmunkásig bármi lehet.

Mivel szeret mostanában játszani, mi a kedvenc állata/szereplője?

2016. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Ötletszegény vagy nem, a gyerekek imádják. :) Lányom csoportjában tavaly 4 királylány volt meg 2 Elza (Jégvarázs)...a lányom is volt már hercegnő, most margaréta akar lenni.
2016. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy én gyerekkoromban egyszer vírusnak öltöztem. Low budget megoldással: egy átalakított lepedőre mindenféle vírusnevet írtunk. De biztos komolyabb megoldás is van erre, ami az öltözék kivitelét illeti.
2016. jan. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2 lányom van, eddig voltak nyúl, cica, Kis Herceg, gyík, tündér.
2016. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

7 éves a lányom, eddig volt: Piroska és az öccse volt a farkas, Monster High-ból Clawdeen (a vérfarkascsajszi), Csipkerózsika, kalózkapitány csajos verzióban, katica, pillangótündér.

idén még nem találta ki, több ötlete is van pl Drakulaura szintén a Monster High-ból, Az így neveled a sárkányodat-ból a szőke lányszereplő...


A fiam idén romlott tükörtojásnak akar öltözni (lepedő, rajta sárga kör, és mindenféle nyálka meg maszat, meg trutyi... :)


de amúgy az oviban a kislányok fele valamiféle hercegnő/tündér kalibernek öltözik, ugyanígy a fiúknál szuperhős/kalóz/csontvázasvámpíros vonulat van legalább a csapat felénél... de szerintem ezzel nincs semmi baj. Legyen abban amiben jól érzi magát!

2016. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk tökmindegy én mibe öltöztetném, berendelte Elzát a nagyobbik Annát a kisebbik a farsangra.

Tavaly még sikerült nekem öltöztetnem őket. Eddig voltak pillangó, katica, nővérke, indiánlány.

2016. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanaz, mint utoslónál, 4 és 6 éves lányaim Elza és Anna lesznek :) ráadásul egyszerre, együtt (vegyescsoportba járnak).

Tavaly kicsi Piroska volt, nagy angyal, elötte pillangó, katicalány :)

2016. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lányom volt már bárány, kacsa, csillagtündér, macska. Idén már nem tágított a hercegnőtől (KIKben 2000 a hercegnő jelmez, ha netán valakit érdekel...)
2016. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A lányom volt vízitündér, rocksztár, Hermione, szuperhős lány.
2016. jan. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!