Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai bálba (csak szülők...

Óvodai bálba (csak szülők lesznek) milyen ruhát szokás felvenni? Nálatok szokott lenni ilyen jótékonysági bál?

Figyelt kérdés
2016. jan. 19. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Baliruhat
2016. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk volt novemberben, de az inkább "buli" volt, nem bál, így nem kellett nagyon kiöltözni. Ha az elnevezés bál, akkor én egy csinos koktélruhát vennék fel (más bálokra is azt szoktam, a hosszút nem szeretem).
2016. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen rendezvényekre mindig valami koktélruhát veszek fel. Kimondott báli ruhában nem szokott jönni senki, csak valami elegánsban.
2016. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy elegánsabb blúz (színes vagy fekete, fehér is jó), fekete nadrág is megfelelő!
2016. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Baranka ***** válasza:
Óvoda bál címén nyár köszöntő kerti parti szokott lenni. Így mindenki lezserebben volt öltözve. Farmer, csinosabb felső volt rajtam. Az "igazi" ovi bálok nálunk nem igazán voltak sikeresek, ezért kezdték el csinálni ezt a kerti partit. Huh de jó buli volt így utólag visszagondolva.
2016. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!