Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Akik délben mentek a nagyért...

Akik délben mentek a nagyért oviba: visszaviszitek a délutáni foglalkozásokra (néptánc, torna, angol stb)?

Figyelt kérdés
Ha nem, hogy fogadta a gyerek hogy már nem járhat ezekre?
2016. febr. 19. 09:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem. Ha délután visszamenne, minek egyáltalán hazavinni?
2016. febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk k nem lehet vissza vinni a gyereket, ha egyszer már haza vitted. Vannak ebéd után hazajarosok, ők azokon a napokon, amikor x foglalkozás van ott alszanak, a többin mennek haza.
2016. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

1-essel egyetértek. Ha eddig délutánig maradt, és részt vett délutáni foglalkozásokon, minek hazavinni aludni, és mindkét gyereket rángatni oda-vissza a lakás meg az ovi között?

Én ha mégis úgy döntöttem volna, hogy hazaviszem délben, biztos megoldottam volna, hogy a délutáni foglalkozásokra tudjon továbbra is járni, pl. azokon a napokon bent aludt volna, vagy ha nem megoldható, visszamentünk volna.

2016. febr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

A fiam már 2. éve nem alszik az oviban. Amíg dolgoztam, addig ott maradt azokon a napokon, mikor foglalkozás van délután, de csak a panasz volt rá, hogy nem bír nyugton maradni, zavarja a többieket. Nem engedték, hogy csendben rajzoljon, vagy könyvet nézegessen, feküdnie kellett csendben. Na, ez nem ment neki. 2szer volt, hogy kiköltöztették egyedül az öltözőbe, míg a többiek aludtak. A többi napokon ebéd után hazajött.

Ő is frusztrált volt, a foglalkozásokon ingerült volt.

Most itthon vagyok, így minden nap hazahozom ebéd után, kedden 4re viszem vissza angolra, csütörtökön fél 4től hittan, utána 4től furulya. Ha az apja itthon van, akkor ő viszi vissza. Mondták már az óvónők is, hogy azóta a foglalkozásokon sokkal nyugodtabb, segítőkész, figyelmes. Nekem fárasztó, de már csak 3,5 hónap...

2016. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó vagyok, nálunk alvásidőben még wcre sem engedték ki, így többször volt, hogy bepisilt. Persze az óvónők ezt úgy adták elő, hogy DIREKT pisilt be, hogy őket bosszantsa. Persze, 6 évesen direkt pisil be egy gyerek, mert az milyen jó móka.
2016. febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyen gond nincs szerencsére. Szeret bent aludni, cserélgetik az alvós állatokat, mindig lelkesen meséli hogy kinek a milyen plüssével aludt :-) A foglalkozásokat is szeret és jól viselkedik - jobban, mint egyébként az oviban.
2016. febr. 19. 11:25
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Ha ennyire szeret ott lenni, akkor minek akarod hazavinni délben?
2016. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mert itthon vagyok, így ebéd után érte kell mennem.
2016. febr. 19. 13:41
 9/16 anonim ***** válasza:
41%

Nem kell értemenned. Kérni szokták, de nem kell.

Kérdésedre válaszolva, pont ezért aludt bent a többiekkel. Megtehettem volna hogy oda-vissza rohangálok az ovi meg a lakás között, de itt volt a kicsi is, neki ez nagyon nem volt program.

2016. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell érte menned! Ne is menj, főleg, ha szereti a foglalkozásokat! Nem kötelezhet erre az ovi, mert otthon vagy. Max. megkérhet és ennyi. Én is itthon vagyok, az elejétől eltekintve mindig bent alszik a kislányom az oviban. Ami jó, mert itthon nem alszik ebéd után. Amikor szünet van, vagy valamiért összevont csoport van délután és kérdezik, hogy ki tudja haza vinni a gyerekét, akkor szoktak csak ebéd után elhozni. Meg egyszer "meglepte" az apja és elhozta, ennyi.
2016. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!