Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Budakeszi Szivárvány Óvoda...

Budakeszi Szivárvány Óvoda tapasztalat?

Figyelt kérdés
Milyenek az óvónők, dadusok, mik a tapasztalatok az ovival kapcsolatban? Más budakeszi ovikhoz képest milyen?

2016. febr. 22. 17:21
 1/1 Kardos Hunor válasza:

Az óvoda nagyon jó, sok ismerősünk is ide jár. Akikről én kifejezetten jót tapasztaltam/hallottam:

Ági néni és Csanád bácsi - Őzike csoport: nagyon lelkesek, szeretik, vigyáznak a gyerekekre, fejlesztik őket, sokat vannak az udvaron, viszik őket mindenhova;

Ági néni - Fecske csoport: ő is nagyon kedves, szereti a gyerekeket, szívén viseli a sorsukat, jószerivel egyedül viszi a csoportot, de bírja, ő is sokat van kint velük, keresztény csoport

Enikő néni - Katica csoport: szintén nagyon kedves, aranyos óvónéni, minden gyereket nagyon szeret, és foglalkozik velük

Ági néni és Anita néni - Hangya csoport: keresztény csoport, nagyon jól megvannak együtt, kedvesek, vidámak, igényesek, sokat foglalkoznak és játszanak velük.

Az udvara óriási, és elég jó játékokat lehet ott fellelni. Van egy hatalmas aszfaltpályájuk is, valamint csak itt van Budakeszin KRESZ-pálya (ha jól tudom, ezt Csanád bácsi festette), meg hozzá csomó gyerekjármű.

A Tarkabarka nagyon pici és alig van udvara, bár fel lett újítva (szemben a Szivárvánnyal), de a tetőtéri csoportszobák nagyon melegek nyáron.

A Pitypangban (szocreál stílus, kocka az egész) meg van 11 csoport van, kisebb helyen, mint a Szivárványban, ahol 8 csoport van! Borzasztó tömegnyomor van, amikor mindenki kint van az udvaron... Ráadásul még komoly pénzt kell befizetni (tízezer körül) az induló csomaghoz (póló, festék, stb.)

2018. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!