Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Tudnátok példákat írni, hogy...

Tudnátok példákat írni, hogy melyik mesében van kifejezés: esztétikai, érzelmi, erkölcsi, értelmi nevelésre? Óvodapedagógia szak.

Figyelt kérdés
2016. márc. 28. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:

A mesékben nincs ilyen kifejezés. Maximum ezekre tanítanak. Fogalmazd át a kérdést, így nincs értelme.

A klasszikus és a népmeséket nézegesd egyébként.

2016. márc. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 kismalac és a farkas pl.Esztétikai:hàzak kinézete,érzelmi: kismalacok összetartàsa,ez lehet erkölcsi is egyben,értelmi:házak anyaga-erõsebb ház. De könyörgöm ezek szinte bàrmelyik mesére ràhúzhatóak. Ha már itt elakadsz a tanulmányaidban......
2016. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! 2. válaszoló főleg neked, hasznos volt, de megjegyzéseket nem kellene tegyél szerintem! 100an vagyunk az évfolyamon, és egyikőnk sem tudtunk konkrét példát mondani, bár sejtettük/sejtjük miről van szó, de így ahogy te leírtad konkrétan egyikőnk sem tudtuk! Nem vagy most benne, nem tudod mi van stb....és ne fírtasd a tanulmányaimat, nem tudod te hány tantárgy van még ezen az egyen kívül és milyen jegyeim vannak stb...és különben is a kérdésre kell válaszolni ezen az oldalon én úgy gondolom....de azért köszi még1x!
2016. márc. 28. 17:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én viszont tudom. Gyakorlatvezető vagyok. :) Nem véletlenül írtam, hogy fogalmazd át, akkor több választ kaphatsz, amiben konkrétum van. De azt továbbra is úgy gondolom, hogy neked kellene megoldanod, második is erre célzott szerintem.
2016. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Khm...PONTOSAN tudom h hány tantárgy van. Nem ismeretlenül írok, hogy lealacsonyítsam a ped.képzést! :D Azért is írtam, hogy szedd/szedjétek össze magatokat. Pláne ha kifogtok egy olyan tanárt/gyakorlatvezetõt! EZ MÉG TÉNYLEG nem a nehéz tananyag.Hidd el nekem!!!!
2016. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Igazad van abban hogy a kérdésre kell válaszolni. Ezért bocsi. Úgy látszik én is kötekedõ lettem, pedig ezt nem szeretem másokban.


Másik példa: Szépség és a Szörnyeteg

Érzelmi: feláldozná magát az apja helyett a legkisebb lány. Ez egyben erkölcsi is, mert miatta történt meg a baj. Esztétikai:rózsa- nem biztos, hogy a dràga, giccses dolgok szebbek, értékesebbek.Értelmi:sokat költesz-eladósodsz vagy be kell tartani az ígéreted, vagy a következményekkel is számolnod kell....stb

2016. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!