Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez vetélésnek számít? Vagy mi...

Ez vetélésnek számít? Vagy mi a helyes kifejezés?

Figyelt kérdés
Ha nem jön meg a menzesz, pozitív több teszt, vannak tünetek, de aztán elhalványodik a teszt, elmúlnak a tünetek és az orvos sem lát már semmit. Ez vetélésnek számít?
2015. márc. 25. 09:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
elviekben ez a kémiai terhesség!
2015. márc. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jah és nem is volt vérzés, csak a következő hónapban, nem volt görcs, semmi, csak elmúltak a tünetek és aztán egyre halványabb, majd negatív lett a teszt.
2015. márc. 25. 09:07
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem, de ez akkor nem számít vetélésnek? Szóval nem helyes, ha azt mondom, hogy elvetéltem?
2015. márc. 25. 09:08
 4/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy vetélés.

Mostanában hallom, hogy kémiai terhesség, de az is csak egy szebb szó a vetélésre.


Ha pozitív teszted volt, akkor megtapadt a megtermékenyített petesejt, és a szervezeted hcg hormont kezdett termelni. Ettöl lett pozitív teszt. Majd valószínü elhalt vagy levált a petesejt, vagy is megszakadt a kapcsolat köztetek, így nincs többet hcg hormon, a tesz negatívat mutat, az orvos már nem lát semmit. Ha még nem volt menzeszed akkor a következö elég erös lehet és akár görcsösebb is.

2015. márc. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Már megjött azóta, ez még februárban történt. Csak meséltem valakinek az esetet, mire az azt mondta, hogy ez nem számít vetélésnek. Ezért kérdeztem, hogy nem helyes kifejezés erre, hogy vetélés?
2015. márc. 25. 09:11
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Tudtommal vetélésnek csak az számít, amikor bizonyíthatóan (papírod van róla), hogy terhes voltál. Neked szimplán csak késett a menzeszed.
2015. márc. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sokan azt mondják, hogy nem, hiszen lehet, hogy csak zygota volt, vagy előébrény, vagy ébrény. Nagyon-nagyon sok megtermékenyülés végződik kilökődéssel. Ilyen alapon minden nőnek van évente 1-2 "vetélése".

Ezért vannak sokan az ellen hogy már nagyon korán nézegessék a babavárók hogy mikor mi történik a szervezetükbe, mert az ilyen, teljesen természetes dolgokat is sikertelenségnek (vetélés) élik meg, ami nem segíti őket, sőt ront a lelkiállapotukon.


Az, hogy ezt ki minek gondolja .. egyéni beállítottság és még sok minden kérdése.. annyira határeset, hogy -szerintem- elfogadható mindkét állítás.

2015. márc. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Papírforma szerint nem vetélés.
2015. márc. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem néztem nagyon korán, késés után pár nappal teszteltem, és utána még több mint 1 hétig pozi volt. Mikor már be voltam jelentkezve az orvoshoz, akkor kezdtek el múlni a tűnetek, ezért csináltam eyg tesztet, ami halvány lett, majd méghalványabb, amit az orvosnál csisnáltam este meg már negatív. Azért ez elég rossz, hogy 2 hétig terhes voltam, szép pozi teszttel, aztán még csak azt sem mondhatom, hogy elvetéltem...
2015. márc. 25. 10:11
 10/13 anonim ***** válasza:

6. és 8.: Így igaz. Hivatalosan nem az.


Meg szerintem lelkileg se jó, ha ezt valaki annak veszi.

7. voltam.

2015. márc. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!