Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha az oviba szandalt kernek...

Ha az oviba szandalt kernek (javasolnak) benti ciponek, mindenkepp ujat vesztek vagy a nyári ( nem szettaposott, szétkopott) is jo?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
biztos hogy nem vennék újat...egyenlore még nem tartunk ugyan ott, de pl jaszohazba is mindig az epp piheno palyas szandikbol valasztok..kenyelmes darab mind, nem leharcolt, ha masikat vennek, akkor is olyat vennek amilyen mar van neki, minek vegyek tehat ujat.n
2016. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
87%
Szerintem csak azert kernek kulon szandált bentre, mert ha új, akkor tuti nem piszkos, es a gyerek nem sarozza be az egesz ovit. Amugy, bármilyen cipő jo, csak ne süljön meg benne ebedre a gyerek laba, es ne legyen piszkos.
2016. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én direkt úgy vettem szandit nyár elején a "határeset" méretű lábára,hogy még ősszel is jó legyen..szóval nem,nem fogok újat venni ovikezdés miatt.
2016. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó állapotban van akkor nyugodtan legyen az a benti.

Az én lányom sajnos annyira leamortizálja a szandikat,hogy esélyem sincs szeptemberben ráadni,örülök,ha az augusztust kihúzza benne,

2016. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kető szandánk van nyárra. Van egy elmenős meg játszós. És én sem veszek új szandált hanem megtakarítom az elmenőst és az lesz a bentije. Egyébként nagyon jó állapotban van.Tavaly is így volt.
2016. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nekünk 1 szandink volt nyárra. Jatszoterre mindig zart jatszos cipoben mentünk( vagy ott vettuk azt át), mert zavarta a salak,ami szurta a talpat. Igy a szandi egész jo allapotban maradt. Az orresze van picit megkopva, de egyaltalan nem csunya.

Ha a talpat jol megsikalom, akkor tiszta is lesz.

Akkor igy nem veszek en sem újat.

Tavaly telen pl.itthonra is a nyari szandi volt a lábán végig, ebben nem izzad csak bele.

2016. aug. 9. 22:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs elnyüve és jó a lábára ,akkor nyugodtan beviheted benti szandálnak .a mostanit.
2016. aug. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Egyáltalán nincs elnyűve. :)

A tavalyi gázosabb állapotú volt, azt tuti nem vinném, ha azt kellene, de így idén úgy gondolom megteszi ez is. Mérete is tökéletes még, szereti is, egy drágább típusú, márkát nem írom.

Most indul kiscsoportba, oviba.

2016. aug. 14. 15:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Én bentre veszek a dechatlonban egy szandit nyár végén és az lesz nyáron a játszós szandál az ovi végével(érdekes a télen nem nő a lába:)). Az elmenős nyári meg az ünneplős cipője az ovis ünnepeken, már ha nem hagyjuk akkor itthon.
2016. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!