Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ezzel a spermaképp...

Plexy77 kérdése:

Szerintetek ezzel a spermaképpel a Kaáliban mit javasolnak majd nekünk:inszeminációt vagy lombikot?

Figyelt kérdés

mennyiség:7ml

ph:7.6

elfolyósodás:max.60 perc

össz.spermium szám:35 millió

spermium szám:5 millió/ml

motilitás:20%

progresszív motilitás:elvétve 1-1 spermium

morfológia: min.4% normális alak

Dg:oligo-asthenozoospermia



2012. okt. 1. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Talán ez segít:

[link]

Laikusként azt mondom, lombikot fognak javasolni.

2012. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat és a linket.
2012. okt. 1. 16:16
 3/8 anonim ***** válasza:

sajnos szerintem lombik lesz. az 1-1 spermiumnak is csupán 4%-a normális alakú :(

de ne csüggedj, a lombikhoz csak 1 ép spermium kell!

2012. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát én is így gondolom,hogy lombik lesz,de a nőgyógyász elbizonytalanított. Azt mondja,hogy miért nem próbáljuk meg előbb az inszemet.De szerintem ez olyan kevés,hogy kár lenne az időt húznivele.Nem vagyunk már fiatalok,én 5,pár om 39 éves.Jó lenne tudni hogy más ilyen helyzetben lévő párnak mit ajánlottak.
2012. okt. 1. 17:57
 5/8 A kérdező kommentje:

35éves vagyok,nem csak 5:DDD

Tudom ,hogy van ennek egy hivatalos menete,de történeteket szivesen meghallgatnék.Mi október 11-én megyünk az első konzultációra Szegedre,de majd,ha lombik lesz csak márcisban tudják kezdeni...

2012. okt. 1. 18:06
 6/8 anonim ***** válasza:
lombik lesz. Esetleg nem mentek át Pécsre az egyetemre, sokkal emberibbek ahogy hallom (én Bp-ről mentem oda és több lánnyal találkoztam akik Szegedet hagyták ott) és nincs várólista.
2012. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is lombik! Nálunk is kb. ezek az adatok voltak és nekünk azt mondták, h ne is próbálkozzunk az inszemmel! Rögtön lombikra mentünk!
2012. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...Sajnos nem tudunk átmenni Pécsre,mert oda már nem tudnék átjárni. Az asszisztensnő Zádori doktort mondta,hogy hozzá kerülnénk Úgy hallottam ,hogy ő elég rendes...
2012. okt. 1. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!