Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nem mosnak az oviban fogat?

Nem mosnak az oviban fogat?

Figyelt kérdés
Máshol is van ilyen? Nekem fura, mert én úgy emlékszem mi anno ebéd után mindig megmostuk, de a kisfiam ovijában ez nem szokás. Aenki nem visz be fogkefét. Legalábbis a kiscsoportban. Nem fura ez?

#kiscsoport #Óvoda fogmosás
2016. aug. 24. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk bölcsiben nincs fogmosás, oviba kértek fogkefét+fogkrémet első naptól (jövő héten kezdi).
2016. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

én még ilyet nem tapasztalatam.(óvodában dolgozom)

az lehet,hogy a beszoktatás heteiben még nem kérnek pl fogkrémet,öblögetnek csak-és szép lassan megszokják,gyakorolják,de tuti,hogy később mosnak fogat

2016. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk kiscsoportban is mostak fogat a gyerekek. Fogkefét mi sem szoktunk vinni, kapnak az oviban. Nem lehet h csak a beszoktatás idején van így nálatok? Óvónőket nem kérdezted?
2016. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk mosnak,mondjuk én feleslegesnek tartom.Normális szülő reggel-este megmosatja a fogát a gyereknek,délben tök felesleges
2016. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincs kiscsoportban fogmosás, csak középsőtől kezdtek fogat mosni, viszont nyáron megint nem mostak fogat egyáltalán, csak ősztől újra.
2016. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Fiam ovijában is mosnak, minden ebéd után.

Hát nem tudom, fura-e... Általában szokás a gyereket arra rászoktatni, hogy étkezés után mosson fogat, de ezt az emberek kis %-a teszi szerintem. Este lefekvés előtt szokás inkább fogat mosni.

Megmossátok otthon este aztán kész. Lehet csak kiscsoportban nem mosnak. Nem tudom.

Nálunk lányom bölcsijében csak öblítenek, nem mosnak fogat, ezt szülőin el is mondták.

2016. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nàlunk kiscsoportban csak öblìtès lesz. Legfeljebb ,ha haza èrkezünk megmosom neki. Ha eszik èdeset ,akkor gàz. Màrpedig oviban tuti lesz keksz ,èdes lötty ,lekvàros kenyèr.
2016. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kiscsoportban az év első felében az én fiaméknál sem lesz, később igen.
2016. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ők nem mosnak egyáltalán. Összevont csoport, kicsi és középső . A nagyok vannak külön, azt nem tudom náluk mi a helyzet. Tavaj márciusban kezdte az ovit, akkoris feltűnt, de , csak most kezdett fura lenni, hogy olvasgatok az ovikezdésről és látom, hogy mások szoktak. Ok, sokan vannak, kevés az óvónő, de akkoris. Szerintem ez gáz... Ráadásul rengeteg olyan kisgyerek van ott, akinek szó szerint már most rohadnak ki a fogai :-\ Legalább az oviban megmosnák...
2016. aug. 24. 16:12
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha ennyire zavar nyugodtan mondhatod az óvónőnek vagy az igazgatónak.
2016. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!