Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A ti bölcsitekben mosnak a...

A ti bölcsitekben mosnak a gyerekek fogat?

Figyelt kérdés
Nálunk nem. A magyarázat: minek kínlódjanak vele, ha az oviban úgyis leszoktatják róla a gyerekeket. Totál kiakadtam.
2012. ápr. 24. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Bölcsije válogatja betartják-e a köjál szabályokat vagy sem. A mi bölcsinkben szerencsére mostak fogat, de az oviban sajnos már nem....
2012. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem nem mostak.... de az oviban ebéd után mindig mosnak.
2012. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, és majd az oviban is fognak mosni. Legalábbis kérik a poharat, fogkefét, fogkrémet.
2012. ápr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, mosnak és az oviban is kötelező tudtommal.
2012. ápr. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sem, de a panaszkodás megy a gondozók részéről, hogy milyen rossz a gyerekek foga.
2012. ápr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk azt mondták a amikor elkezdtük a bölcsit,hogy nem mosnak már 2 éve a gyerekeknek fogat mert nem higénikus.Előtte mindig gond volt,és rengeteg betegség hogy,egymás szájába adogatták egymás fogkeféit a gyerekek.

Meg semmi értelme egy ilyen kicsi gyereknél.Reggel meg este kell fogat mosni és kész.

Kíváncsi leszek az oviba hogy lesz.Még nem tudom.

2012. ápr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért az elég rossz kifogás, hogy egymás szájába dugdossák a fogkefét. Ezért vannak nálunk a fogkefék a gyerekek által nem elérhető helyen és nem maguknak mossák a fogukat, hanem a gondozók mossák nekik, mert egy 2-3 éves gyerek nem tudja megmosni a fogát egyedül.

Ha mondjuk 15 gyerekre egy csoportban van 2 gondozó, akkor kettejüknek a fogmosás nincs 15 perc.

Ez szerintem lustaság inkább.

2012. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sajnos a mi ovinkban sem mosnak fogat , mondván h még úgysem tudnak és akkor minek????????????????

így nem is fogják az tuti ha az ovin múlna.

Meg hogy ebéd után gyümit esznek és utána nem szabad fogat mosni mert károsítja a azománcot, meg hogy összekeverik a fogkeféket és káosz lesz ,m egymásét a szájukba veszik stb..

kis odafigyelést igényelne. Bölcsiben működött minden szépn.

2012. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna ha nem mosnának a bölcsiben fogat.

Én sem szoktam a munkahelyemen ebéd után fogat mosni.

Reggel este elég kell, hogy legyen.

2012. jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!