Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Lanyom 2 eves es negy honapos....

Lanyom 2 eves es negy honapos. Szerdan volt eloszor oviban, de nagyon sirt es tegnap is, csak engem keresett. Ma reggel viszont haza hoztam ugy sajnaltam. Szoval korai meg az ovi? Vagy megszokja? Olyan nehez dontes

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 14:02
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
En szlovakibol vagyok es itt nincs lehetoseg a beszoktatasra. Egybol ott kellett hagyni ot,es olyan elkeseredett sirasa volt megszakad a szivem erte.
2016. szept. 9. 14:05
 2/17 A kérdező kommentje:
Szerintem.meg nem erti meg,hogy miert hagyom ott. Pedig delben mar mentem erte de meg akkor is csak sirt.
2016. szept. 9. 14:06
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak azert akartam,hogy jarjon ovoba,hogy ne unatkozzon itthon delelott.
2016. szept. 9. 14:08
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Az hogy korai, az nem korhoz kötött mert sokszor már a másfél éves kisgyerek is teljesen jól elvan, néha meg a három éves sincs.

Eddig mennyit szocializálódott?

Volt nélküled? Jártatok gyerek csoportokban?

Azért kétésfélévesen már meg kellene lassan szoknia hogy nélküled is legyen. De azzal nem segítesz neki, ha az első sírásra hazahozod. Nem tudod az óvónővel megbeszélni, hogy először csak pár órára hagyod ott, vagy hogy ott maradsz te is? Én is külföldön lakom és itt sincs beszoktatás, de egyes esetekben el lehet hozni pár óra múlva, csak meg kell beszélni az óvónővel.

2016. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Eddig meg nem volt nelkulem szinte sehol,mert ha csak mama akarta elvinni sirt.az ovono olyan mogorva volt reggel is.Pedig a gyerekeket szereti.jol elvan a jatszoteren is velem
2016. szept. 9. 14:15
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat korai :-( , főleg, ha nincs beszoktatás.
2016. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem ennyi eleg. Nagyin nehez volt nekem is. Koszi a valaszt
2016. szept. 9. 18:15
 8/17 anonim ***** válasza:
Túl korai. Ha van más lehetőség is, ne vidd!
2016. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

MAr elnezest, de ha azt hiszed, hogy nagyobban konnyebb lesz, akkor nem most, hanem egy ev mulva lesz nehez ugyanez.


MEgszokja. Van aki konnyebben, van aki nehezebben. Beszelgessetek sokat, hogy milyen nagyon jo neki az oviban, hisz mennyi jatek van stb. es naprol napra konnyebb lesz!

2016. szept. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"MAr elnezest, de ha azt hiszed, hogy nagyobban konnyebb lesz, akkor nem most, hanem egy ev mulva lesz nehez ugyanez.

MEgszokja. Van aki konnyebben, van aki nehezebben. Beszelgessetek sokat, hogy milyen nagyon jo neki az oviban, hisz mennyi jatek van stb. es naprol napra konnyebb lesz!"


Az, hogy van, aki könnyebben, van, aki meg nehezebben szokja meg, többek között pont attól van, hogy van olyan gyerek, aki könnyebben megérti, hogy miért lesz ott jó neki, és van, aki nehezebben. Egy egy évvel idősebb gyerek ilyen kicsi korban sokkal de sokkal könnyebben megérti. Tehát éppen emiatt is mondjuk, akik mondjuk, hogy túlságosan korai még.

2016. szept. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!