Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Költözés miatt óvoda váltás?

Költözés miatt óvoda váltás?

Figyelt kérdés
Gyermekem 5 éves szeptembertől iskola köteles.El kell költözni a mostani óvodától 50-re. Ha ovit vàltunk akkor az újba kb fél évet járna. Tanácstalan vagyok mivel várjuk a kistesót juliusra.Valaki volt hasonló helyzetbe h gyermeke egy másik óvodába csak pár hónapot járt?

2016. nov. 17. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugy erted 50 kilometerre? Mert akkor nem igazan kerdes a kerdes, minden nap 100 kilometert ingazni egy ot eves gyerekkel nyilvan kivitelezhetetlen (meg ertelmetlen).
2016. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom h értelmetlen ingázni. De mennyire töri meg?
2016. nov. 17. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugye te nem magyarországon laksz ha jol sejtem? ,mert nálunk 6 éves kortol tankötelesek a gyerekek.
2016. nov. 18. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen mi Nürnbergbe élünk. Itt is iskola köteles 2017 szeptemberétől. Fog is menni. De kb az új oviba 6 hónapot járna.
2016. nov. 18. 07:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi nagycsoportban félévkor váltottunk óvodát. Agglomerációból költöztünk vissza Budapestre. Nem volt semmi gond. Szerencsére a lányom nagyon könnyen vesz mindent, szereti a változást és az újdonságokat. Sőt, várta is az új ovit, hogy új barátai legyenek. Hamar beilleszkedett. Nem volt gond.
2016. nov. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is éltünk Németországban-Karlsruhe-ban-a Férjem(aki német) Frankfurt am Main-ba járt dolgozni,nap,mint nap.Ott meg se nagyon kottyannak az ilyen 50 km-es távolságok,mint amiről Te írsz.Még gyerekkel sem(nekünk akkoriban 4 éves volt a kicsink).
2016. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom h 50 km autopályán nem nagy dolog csak a 2. gyerekkel junius végére vagyok kiírva
2016. nov. 23. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!