Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Két gyerekemet folyamatosan...

Két gyerekemet folyamatosan hazaküldik ha folyik az orruk! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hideg van! Az én orrom is folyik. köhécselünk is, de semmi komoly.

Nem fertőző...semmi.

Egyedül nevelem őket. Ha ez így megy tovább ki fognak rúgni a munkahelyemről! Természetesen próbálom kezelni őket ( orrspray,tea stb)

Legközelebb ezzel jönnek az oviban van jogom azt mondani hogy nem viszem őket haza? Persze ha lázasak..stb vagy bármi az más!de könyörgöm!!! Csak az orruk folyik!

Köszönöm



2016. dec. 11. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Vigyél orvosi igazolást, hogy egészségesek!
2016. dec. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Orvos mondta, hogy nem fertőz? Ha igen kérd írásban a véleményét.
2016. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Az én ovisomnak nem folyik az orra,a 2honaposnak igen. Nekünk sem.

Ettől független megértelek és egy kis orrfolyással én is viszem,mert nem lehet minden kis izével itthon. Mikor ott a sok köhögő se szólok semmit. Másnak is múlik a munkája ezen,nem csak az enyém. Ha minden szülő tudja hol a határ,akkor nem lenne akkora.gond. de sajnos sokat betegek az ovisok. Enyém tavaly fél évig azvolt mindig,most elsőnek novemberben de kétszer egy hetet. Ez van.

2016. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Nàlunk is ez van!

Bár én nem egyedül nevelem őket,de a párom nem tud eljönni a munkahelyéről.

Én mostmár nem megyek a gyerekért,hanem otthagyom az oviban és csak normál időben hozom haza.

Pedig már orvosi papírt is vittem,hogy egészséges,de csak azért is hívogatnak,hogy vigyem haza mert "beteg".

2016. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
En nem tudom, mi van itt, de mostanaban marha nagy divat lett, hogy az óvodákban megpróbálják mielobb lepasszolni a gyermekeket. Barátnőm otthon a ket honapos kisfiával, a 3 eves kislánya ovis, es folyton zaklatják, hogy vigye el délben a nagyobbat, ugyis otthon van (!). O kijelentette, hogy nem viszi, nem fogja azert a kicsit mindig alvasidoben felverni, de továbbra is próbálkoznak mindenfélével. Es nemcsak tole hallottam, hogy ezert küzdenek az ovikban, hogy elvigyek a szulok a gyereket mielobb. Megáll az eszem.
2016. dec. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom,de nálunk egyik gyereknek se folyik az orra(2.-os a nagyobb,középső csoportos ovis a kicsi).De a miénk sem!És nem is köhécselünk,pedig itt is hideg van.Gondolom van valami bajuk,azért vannak ezek a tüneteik.Kezeld ki Őket!
2016. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mi a fene ***** válasza:
75%
Saját tapasztalat, pedig már régen volt. Nézesd meg fül-orr-gégésszel, hátha nagy az orrmandulája, ezért száján veszi a levegőt, és meghül. Rutin műtét, de sokat segithet.A zsebkendőt tudják használni ?
2016. dec. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Igen,betegek neki,de a nátha,kis köhintés nem vészes. Mindenkinek dolgozni kell... Nálunk van mama 40 km-re,meg párom is bevihetné a munkahelyre. De ez 1000cégből 1,ami ilyeb rendes.
2016. dec. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Azért az nem mindegy, mi folyik az orrukból. Ha sárga gennyes takony, az nem jó jel. És fertőz, ahogy a vírusos nátha is.

Kérj orvosi igazolást, hogy mehetnek oviba.

2016. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenkinek táppénzre kell menni a bezeg gyerekkel. Én is otthon tartom, ha beteg. Mikor visszamegy, visszafertőzik azok a gyerekek, akiket nem tartanak otthon betegen. Aztán megint viszem orvoshoz, és kezelem otthon.
2016. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!