Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kedves anyukák! Ti megengednét...

Kedves anyukák! Ti megengednétek az óvónőknek, hogy játékból kifessék a fiúgyermeketek körmét?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon furcsa. A gender szemlélettel magyarázzák. Mindent csináljon, próbáljon ki egy fiú, mint egy lány. És fordítva. Az óvónők szerint így könnyebb lesz választani nagyobb korukban, hogy már ismerik mindkét irányt, tehát választhatnak úgymond a két nem között. Ez még tanítók szájából is hallottam, és ők is megerősítették, hogy főiskolán ezt tanítják. Hova süllyedünk még??
2016. dec. 21. 19:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
64%

Mert mindenki jön a focizó lányokkal és a az autókkal, de most komolyan nekik ebből lehet bármi hátrányuk? Nem. De egy kisfiú, aki általánosban festi a körmét, már szúrhatja a szemét nem is 1-2, hanem nagyon sok tanárnak. Ami később nem lehet, az oviban reklámozni?

Legyünk egyenlőek, haladjunk a korral, de az én fiamból ne ilyen téren csináljanak úttörőt! Úgy érzem ebbe nekem is van beleszólásom.

2016. dec. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
56%
*az oviban miért kell reklámozni?
2016. dec. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
39%
A lepontozók pedig nyugodtan leírhatják a véleményüket az emos fiúkról.
2016. dec. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
32%

A gimibe, ahova én járok a fiúk közül hárman festik a körmüket, és ezért senki sem cseszegeti őket! Persze nem pink-lilára.

Vannak lányok, akiknek ez tetszik.

2016. dec. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
56%

Hát, őszintén a tanárok véleménye jobban érdekel, mint a lányoké.

Festett köröm nélkül is tud majd csajozni, ha akar.

2016. dec. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Varga Péte4 ***** válasza:
52%
Hogy milyen marhaság ez, egy konkrét példával illusztrálnám. 3 és féléves leány unokám abszolút fiús közegben nevelkedik. Ennek ellenére, amikor a minap megnéztünk egy lópatkolásról szóló videót, mi ragadt meg benne? Hát az, hogy a művelet végén a lovacska patáit "kilakkozták". Szóval a nőies viselkedés, habitus genetikusan kódolva van a kislányokban, kár ezt izomból megbolygatni.
2016. dec. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
31%

Egy kis körömlakkból akkora ügyet csináltok, hogy hihetetlen... családok bomlasztása meg legyen több homokos... te jó ég, nincs nektek üldözési mániátok???

2 évesen kifestettem a fiam 2 körmét mert sírt hogy ő is szeretné, természetesen elmondtam hogy ilyet a lányok csinálnak, de rendben, próbáld ki.

Nyáron (3 éves volt a fiam, kislány 1.5) nagycsaládos nyaralás volt, sógornőm lakkozta a körmét és mindkét gyerekem odaállt, hogy az övükét is. Sógornőm megkérdezte hogy szabad-e én meg simán rábólintottam, persze valami nagyon halvány rózsaszín volt, pirosat nem hagytam volna.

Jelentem, a fiam makk egészséges, nem babázik (ha babázna sem aggódnék), autózik, minden érdekli ami tök fiús.

Nem hinném, hogy ettől lesz majd homokos... Viccesek vagytok! :D

Akkor gondolom copfot sem csináltatok még soha a fiatoknak piciként amikor esetleg hosszabb volt a haja, viccből... Mi az ilyeneken jókat mosolygunk itthon, nem is értem hogy miért kell ilyen dolgokat véresen komolyan venni.

2016. dec. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
48%
Nem nekünk van üldözési mániánk te vagy az agymosott birka, aki hiába néz szét a világban semmit nem lát! Azt sem ami az orra előtt zajlik!!!
2016. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
48%

Mindennek megvan a maga helye. Miért kell a gyerekeket mégjobban összezavarni? Nem kell ezt a dolgot intézményesíteni.

Nekem nincsenek előítéleteim, de nem akarom a buszon hazafelé a transzfesztiták jogait hirdetni.

Az óvónéni pedig nem tenné zsebre amit a nagypapától kapna, ha véletlen neki kellene a gyerekért mennie.

2016. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
51%
Szegény gyerek meg nem értené, miért néznek rá furcsán egyesek, mikor az oviban olyan jó buli volt. És akkor kezdjél el magyarázkodni.
2016. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!