Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 16. kerületi óvodák közül...

16. kerületi óvodák közül melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Most elsősorban arra vagyok kíváncsi, hogy melyikre mondható el, hogy nagyon jó az óvodavezetője, dadusok és óvónők jó kapcsolata jellemző.
2017. márc. 13. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Én csak a Mátyásföldi fecsekfészek oviról tudok nyilatkozni. Ott dolgozom óvónőként és a vezető is jó, a tagóvoda vezető helyettesei is kiválóak, az óvónők szuperek, jól együtt működnek egymással és a dadusokkal.
2017. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

Én is a Fecskefészek ovit ajánlom! :)

Ott van még a Centi ovi, de én oda nem szívesen adnám a gyerekem, mivel összevont csoportok vannak és én azt nem kedvelem, mivel a nagyobbak nem fejlődnek a kisebbek miatt.

2017. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
2-es: az olyat nem összevont csoportnak hívják, hanem vegyes csoportnak!
2017. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, nem jutott eszembe. Remélem jól érzed magad, hogy emiatt lepontoztál. Szánalmas...
2017. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem pontoztalak le, csak kijavítottalak! Egyáltalán nem érdekel, hogy hány százalékod van. Miért kell egyből feltételezni a rosszindulatot?
2017. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Varázskoronát!Sok program,jó óvónők,dadusok.A Centi oviról nekem sincs jó véleményem(talán a Hársfa utcai tagovija a legjobb).
2017. márc. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!