Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A kisfiam szeptermbertol...

A kisfiam szeptermbertol kezdi Nemetorszagban az ovodat. Nektek mik a tapasztalataitok, hogyan tudnam ot segiteni hogy minel hamarabb beilleszkedjen es megszokja itt?

Figyelt kérdés
Nagyon stresszes vagyok hogy menni fog e ez az egesz egyedulallo anyakent. Segitegem csak a szuleim, akik Magyaro-n elnek. Sokat aggodom emiatt es sirok is

2017. júl. 2. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Még nagyon kicsi, befog tudni illeszkedni. Én magyar oviba jártam, magyar gyerekekkel, de még mi sem nagyon értettük egymást.Ha az óvónőket megérti, akkor nincs gond. Még jót is teszel neki, ebben a korban az agyuk még olyan mint a szivacs.
2017. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Vidd közössegbe. Pl jatszoterre vagy ott is biztos vannak programok pl ringato.

Nem 4 fal között ulni es sirni az az egy biztos.

2017. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Mikor mentetek ki ?

En egyedulallo vagyok kisgyerekkel szinten kulfoldon , bar en itt szultem es regota itt elek, beilleszkednunk nem kell.

Annyit tudok mondani, hogy orulj, hogy a gyereked egy normalis, fejlett, kulturalt orszagban jarhat ovodaba, es nem az osregi kommunista felfogasu magyar ovodaba jar.

Ok pikk pakk beilleszkednek, ezen nem kell aggodni.

2017. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó,hát persze,és a beilleszkedéssel semmi gondja nem lesz ott a fényes nyugaton,ha gyorsan megtanul arabul meg törökül.
2017. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én nem voltam pont ilyen helyzetben, viszont a lányaimon látom, hogy 10000szer rugalmasabbak, mint mi, felnőttek, szülők

én is aggódtam már hasonló miatt, de annyira könnyen veszik még az akadályokat, hogy hietetlen

biztos, hogy minden rendben lesz és szerintem addig is járjatok sokat közösségbe, csatlakozz fb csoportokhoz, stb.

2017. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!