Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Van olyan akinek a gyereke...

Van olyan akinek a gyereke még 5 évesen sem akarja bevenni a gyógyszert? Hány éves korban szoknak hozzá?

Figyelt kérdés

2017. júl. 22. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
félévesen
2017. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Sose értettem az ilyet.Mi az hogy nem akarja bevenni? Mármint,hogy nem akarja az okén,de be kell vennie,tudja,lenyeli,kész.Ez nem választási lehetőség.
2017. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kedves kettes!

Elméletben működik is....

A fiamat még ovis korában ketten fogtuk le, egy meg adta be.... több-kevesebb sikerrel...


Kérdező : olyan 6 éves lehetett, mikor rájöttünk, hogy a tablettát jobban beveszi, mint a szirupokat :-)


Azóta meg mindig gyógyszert akar szedni :-)

10 éves.

2017. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Én tudod mikor tudtam először lenyelni a gyógyszert? 18 évesen mikor elkezdtem fogamzásgátlót szedni! Addig mindent összetörtem és cukorral vettem be...

Valamiért nem tudtam lenyelni még a kicsiket sem!

2017. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Húgom 20 éves és még mindig nem vesz be gyógyszert. Ezért is nem szed fogamzásgátlót. Ha nagyon lázas volt, akkor esetleg összetörve nagy kínkeservesen bevett egy lázcsillapítót, de volt, hogy inkább választotta az ügyeletet, egyszer a kórházat. Mai napig nem értem, hogy honnan jött ez nála, de már nem is akarom megérteni.
2017. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
24 vagyok, szerencsére ritkán beteg. Ha lehet oltást vagy szirupot kérek. Rettegek a gyógyszertől, félek, hogy megfulladok. Ha mégis szedni kell kell 10-15 perc míg felkészülök. Ha lenyeltem is érzem a torkomon, szúr. Nagyon rossz érzés. Soha nem tudtam megszokni, még az ici-picik mennek is, de egy kapszula vagy antibiotikum nem.
2017. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem kislányként nagyon nehezen ment a gyógyszer szedése, mindig összetörve, mézzel tudtam lenyelni. Aztán valahogy megtanultam. Nem szeretem, de ha muszáj, akkor beveszem valahogy. Fogamzásgátlót kell szednem, szóval hozzá kellett szoknom.


L/19

2017. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

En csak a kisebb gyogyszereket tudom lenyelni. A mai napig az algopirint inkabb szetragom.. a szuleim csodalkoznak h birom az izet. Mind1 csak ne kelljen lenyelni.

17l

2017. júl. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 babyboom567 ***** válasza:
100%
A férjem 52 éves,nem képes tablettát vagy kapszulát lenyelni. Egyszerűen fuldoklik tőle.Az allergia gyógyszert összetöröm neki,vitaminból,vagy gumicukrosat ,rágótablettát vagy folyadékosat veszek neki.
2017. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
22 éves vagyok, és még most sem bírom lenyelni a tablettát. A nagyon picik mennek, de az antibiotikum meg a kapszula túl nagy, és félek, hogy megakad a torkomon, így egyszerűen képtelen vagyok lenyelni. Ha lehet mindenből inkább vízben oldhatót, esetleg port vagy cseppeket kérek.
2017. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!