Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis karácsonyra mit adtok a...

Ovis karácsonyra mit adtok a lányotokra?

Figyelt kérdés
Azt mondták ünneplő, de nem tudom, hogy ez a fehér blúz-sötét szoknya kombót jeleni szigorúan vagy pl. egy sötétkék bársonyruhácska is jó. Igazából csak azt akarom, hogy ne lógjon ki, ezért érdekelnek a szokások.
2017. nov. 22. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk szebb hétköznapit kérnek, pl.: kordbársony kantáros szoknya, hosszú ujjú felső (sima pamut), harisnya megteszi.
2017. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Nálunk nincs ovis karácsony. Fiam most középsős, még sosem kértek ünneplőt semmire (csak a fotózáshoz adtam rá inget, de azt is farmerrel - és bármit adhattam volna rá)

Szóval minden oviban más a szokás.


Úgyhogy jobb, ha megkérdezed az óvónőket, vagy a nagyobb gyerekek anyukáit. Hogy konkrétan a ti ovitokban mit szoktak rájuk adni.

2017. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kisgyerekeknél a sötét alsó + fehér felsőnél nagyobb szabadság engedélyezett a kategórián belül mert azért elég komor viselet a fent említett. Legyen a kislány elegáns és csinos de azért nem kell annyira komolyan venni, azt majd általánosban ráér szerintem.
2017. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk nincs kötelezően ünneplői öltözèk, csak “ szép” ruhaba illik menni aznap. ( én pl. pont tegnap vettem egy gyönyörű , barackrózsaszín ruhácskàt, álomszép, nem bírtam otthagyni , fehér harisnyával nagyon szupi lesz! )
2017. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, én is jobban hajlok a csini ünnepi ruci felé. A fekete-fehéret inkább a március 15. és hasonló eseményekhez gondolom illőnek.
2017. nov. 22. 11:51
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Az óvónőt kérdezd meg, mert annyi, hogy ünneplő ez jelentheti a fehér blúz-fekete szoknyát is, de akár azt is hogy egy szebb, ünnepibb ruhát adsz rá.
2017. nov. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A szokások minden oviban mások. Nálunk sem kérnek karácsonyra fekete-fehér ünneplőt, "csinos" ruhában mennek a gyerekek. Mindenki saját értelmezése szerint, úgyhogy a szebb póló + leggings kategóriától a királylányos tüllcsodáig minden előfordul.

A bársonyruha szerintem tökéletes karácsonyra, és ha esetleg sokan vannak fekete-fehérben, még akkor se lóg ki nagyon (főleg sötétkékben).

2017. nov. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
Nálunk is csinosat kérnek, tavaly egy halvány rózsaszín csipke ruha volt a lányomon, idén egy pamut csipkés felső lesz sötétkék szoknyával.
2017. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első ovis karácsonya lesz a lányomnak és egy vékony kötött ruhát adok majd rá harisnyával. Kizártnak tartom hogy elvárás lenne a fekete szoknya fehér blúz ilyen alkalmakkor.


A bársony ruha biztos tökéletes lesz.

2017. nov. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!