Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti adtok ajándékot az óvónőkne...

Ti adtok ajándékot az óvónőknek karácsonyra, és ha igen akkor közösen a többi szülővel vagy külön-külön?

Figyelt kérdés
Nálunk meg lett szavazva, hogy közös ajándék lesz (kisebb összegű utalvány+bonbon+saját kezűleg készített ajándék), de tudom hogy több szülő ezen felül még külön is ad ajándékot. Ti hogy szoktátok? Ezen gondolkozom most, hogy adjunk-e mi is pluszban mondjuk egy szép fémdobozban teát, vagy egy márkásabb bonbont...nem tudom eldönteni.
2015. dec. 11. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
pont ugyanazt adunk mint ti :) külön nem ad senki nálunk
2015. dec. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszünk együtt,akkor nem adunk külön. Legalább is én azért nem adnék,mert másik 3 anyuka még ad külön is. Majd lesz külön nagy ajándék ovi végén,de nem karácsonykor. :)
2015. dec. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk idén nem lesz közös ajándékozás .
2015. dec. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt közös ajándék is és egyénileg is szinte mindenki adott. A közös ajandekutalvany volt, az egyeniek között volt édesség, könyv, disztargy, szobanövény.
2015. dec. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Finom csokit és kézzel (gyerek által) készített ajándék kísérő kártyát. Közös ajándék nincs.
2015. dec. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Közös és külön ajándékozást együtt feleslegesnek tartok. Igazából az a szerencsés, hogy a szülők megegyeznek abban is, ha van közös ajándék, akkor ne vigyen külön senki, maximum, ha a gyerek rajzol valamit az óvónéninek. Vagy akkor ne legyen közös, és mindenki eldönti, hogy szeretne-e vinni, ha igen, akkor mennyit bír el a pénztárcája. (Konkrétan, én nem vinnék (majd inkább névnapra, pedagógus napra). Annak ellenére, hogy biztos lesz, aki visz.)
2015. dec. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy pici szatén vagy organza tasakban szoktunk adni egy-két szem szaloncukrot és egy karácsonyfadíszt. Angyalka, hintaló stb.
2015. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk közös ajándék ballagáskor van, a ballagó gyerekektől. Karácsonykor mindenki egyénileg ad, ha akar.

Ha van közös ajándék, akkor nem adnék külön.

2015. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is afelé hajlok, hogy nem adunk külön. Igazából nem is tudom, hányan adnak külön ajándékot, láttam is hogy van aki ad, meg van anyuka aki mesélte hogy ő is szokott adni. Nem szeretnék kilógni a sorból de szerintem most nem fogunk venni. Aztán jövőre még meglátom...
2015. dec. 12. 20:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk van közös, de én adok külön is. A fiammal készítünk mézeskalácsot amire rairjuk az óvónők nevét és csináltunk mellé házi kokuszvajas levendulÁs fürdósót kis dísz üvegekben. Szóval mi ilyen saját készítésű ajándékot adunk. De tudom örülni fognak neki.
2015. dec. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!