Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ez is szerepjátéknak számít?

Ez is szerepjátéknak számít?

Figyelt kérdés

Elsőéves hallgató vagyok és arról érdeklődnék ha egy 6 éves gyermek állatokat (műanyag játék) vesz a kezébe és beszél helyettük (anya és gyermek szerepet veszi fel) akkor az is szerepjátéknak minősül?

És ebből mire lehet következtetni? Mármint, hogy állatokkal játssza el az adott szituációt?

És jelenthet az valamit, hogy velem (mint kisóv) akart szerepjátékozni ( ha ez az ) és nem a társaival?

Legtöbb esetben egyedül játszik, engem miért hívott játékba? Inkább tekintett rám társként, mint pedagógusként (persze még nem vagyok az)? Vagy csak simán megkedvelt? Nekem ez annyira jól esett és valahogy bele kell foglalnom a hospitálásimba.


Köszi előre is!

19/L



2018. febr. 26. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, szerepjátéknak minősül. Lehet úgy tűnt, hogy te is egyedül vagy :)
2018. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is szerepjáték. És lehet, csak szimplán nem szereti a babákat. Az én fiam kisautókkal játszotta ezt. Vagy pl a terepjáróját bekötötte az unokatesók rózsaszín babakocsijába és tologatta :)

Hogy miért veled? mert te voltál ott, te néztél kedvesen, összeveszett azzal, akivel játszani szokott... ezer oka lehet.

2018. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm mindkettőtöknek! :)


Ez az autós aranyos nagyon :')

2018. febr. 26. 14:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam még csak 4, de ő is általában autókkal, vagy a plüsseivel szerepjátékozik, az àltalad említett eset is az :)

A fiam, ha van lehetősége, sokkal szívesebben jàtszik idősebbekkel, szerintem azért, mert velük jobban tudja úgymond kedve szint irànyítani a játékot.

Gondolom azért hívott jàtszani, mert szimpi voltál, nyitott, újdonság vagy, kapható voltál, stb...

2018. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!