Ovis torna cucc?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Főként fiús anyukákhoz szólnék:

Milyen a torna ruhája gyerkőcödnek? Most lesz kiscsoportos, annyi van a papíron, hogy rövidnaci+trikó. Sima fehér triko+vmi sötét naci?

Cipőnél az a kikötésük, hogy puhatalpú tornacipő legyen. Ilyet hol találok? Kinaisak azok esetleg?


2018. jún. 11. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem szabták meg a színét akkor annyi önállóság legyen benned hogy egyedül el tudod dönteni :)

Tornacipőből a kínai a legrosszabb, silány, beleizzadós sz*r ami szétjön egy hónap után. Decathlont ajánlom, ott van kifejezett tornacipő piciknek is.

2018. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
A szine tökmindegy. Tornacipő lehetőleg magasszárú.
2018. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Én egy foci mez nadrágját és fehér pamut atlétát tettem torna cuccnak.

Cipő tépőzáras nike boltban vettük, ezt használta foci edzésen is, amit az oviban tartottak

2018. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

igen, fekete/sötétkék (szürke, akármilyen egyszínű lehetőleg) rövidnadrág és fehér trikó. nálunk minden csoportnak más színű pólója volt az ovi embklémájával, októbertől már ezt használták, az ovi mosta, mi csak év végén vittük haza.


tornacipőből a decathlonos babacipőt használtuk egészen amíg kaptam a méretében (szerencsére lassan nő a lába :) középsőben még simán jó volt, később meg kínaiból kapott dorkót):

[link]

2018. jún. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

bocs, az előbb rosszat linkeltem (meg is lepődtem, hogy csak 24-esig van. Szóval csak az utolsó 1-2 hónapban váltottunk másik cipőre)

2018. jún. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!