Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Meddig volt divat, hogy az...

Meddig volt divat, hogy az óvodában megtömik ennivalóval a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból.

2018. aug. 2. 18:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Engem egyszer tömtek meg 30 éve, pedig szinte mindent megettem.

Anyukám óvónő, most vittek hozzá egy gyereket egy másik csoportból, ahol rendszeresen hányásig tömték szegényt, szóval most is van ilyen.

2018. aug. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
Anyukámat a hatvanas évek elején rendszeresen hányásig tömték, ki is kellett venni az oviból emiatt. Én a nyolcvanas évek végén jártam oviba, nem emlékszem ilyssmire.
2018. aug. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%

En nagyjabol 16 eve jartam oviba/ elotte bolcsibe.

Sosem tomtek, de jo evo voltam. Amit nem szerettem az a levesben a repa/zeller/feherrepa (most sem szeretem) de nem problemaztak, hogy nem eszem meg. Annyit mondtak, ha megesszuk a repat akkor tudunk futyulni majd. De en mar tudtam futyulni szoval nem ettem meg😂

2018. aug. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%
1998 és 2002 között voltam ovis, engem nem tömtek, igaz jó evő voltam, csak a mézet, a sajtot és a paradicsomot nem szerettem. Ezeket nem is kellett megennem. De volt olyan társam, aki alig akart enni, mellette sokszor ott ült egy óvónő, hogy "legalább a levét/kenyeret stb..." Általánosban nem erőszakolták, de MINDIG volt egy-egy tanárnő, aki hangosan végigkommentálta az ebédet, hogy "bezzeg Afrikában bezzeg éheznek bezzeg, nektek az önkormányzat kifizeti, ingyen esztek, és mégis kidobjátok, bezzeg régen mi nem pazaroltuk az ételt bezzeg." Én mondjuk nem értettem, hogy attól, hogy én telezabálom magam, hogy lesz jobb az afrikai gyerekeknek.
2018. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, nálunk nem volt divat. Csak egyszer tudnám meg, ezt teszi valaki a gyerekemmel ...! Akkora botrányt rendeznék, hogy írásbeli fegyelmit kapna. Aki ilyet tesz, az alkalmatlan a gyerekekkel való foglalkozásra.
2018. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
49%
Egy ismerősöm gyerekét 2017-ben is “megtömték”
2018. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
77%

Az én fiam most ovis, de soha sem tömték meg, igaz nehéz is lenne mert eléggé válogatós, viszont mindent meg kell kóstolni, de ha nem ízlik, nem kötelező megenni. Én is erre emlékszem ovis koromról, muszáj volt megkóstolni, nem lehetett csak úgy mondani, hogy nem szeretem.

Anyósom viszont folyton etetné a gyereket. Mondtam neki, hogy nem kell tukmálni, szól ha éhes, nem fog éhen halni.

2018. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
90-94 között voltam ovis, egyszer sem tömtek meg. Nem normális aki ilyet tesz. Szegény gyerek meg kap egy jó kis gyomorrontást, mert óvónéninek hülye ideológiája van, vagy mi?!
2018. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
29 vagyok, lassan 30, sosem bírtam reggelizni. Az oviban egyszer megetettük, mert megijedtem és elfelejtettem azt hazudni hogy már ettem. Végig hánytam a napot. Anyamtol bocsánatot kértek, és többé nem kellet ennem :D
2018. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én is 30 leszek, nem történt ilyen, az öcsém viszont 24, azaz a 90-es évek végén volt ovis, 1x egy hülye óvónő megtömte tökfőzelékkel, amit utált, kihányta. Nem egy válogatós fajta, de a tököt azóta se eszi meg.
2018. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!