Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nálatok az ovónénik, dadusnéni...

Nálatok az ovónénik, dadusnénik bekötik a 3 évesek cipőit, ha nem tépőzáras van rajtuk? Vagy normális dolog hogy a gyereken keresztül üzennek hogy legyen rajta tépőzáras csizma?

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 13:55
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%
Le leszek pontozva, mert offolok, de nem érdekel. Régen tettem be a lábam óvodába, szóval nem tudom, most mi a rend, és hogy mennek ott a dolgok. (Legutóbb kábé húsz éve) Sosem hallottam ilyenről, hogy kifejezetten tépőzárast kértek volna bárhol is, sőt, azt mondogatták, hogy a cipzár meg a fűzős cipő segíti a kézügyességet. Tehát ez manapság már nem számít? Igaz, régen nem volt tizenötnél több gyerek egy csoportban, és arra is jutott egy óvónő meg három dajka.
2018. dec. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%
Végre értelmes hozzaszolas. Utolsó!!!! Igazad van.
2018. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, segíti a kézügyességet. De jobban hátráltatja a gyereket, az óvónőt, a dadust, konkrétan mindenkit az óvodában. Anyuka otthon elszórakozhat a gyerekkel, kézügyesség fejlesztés céljából, mondjuk amikor épp időre mennek valahova
2018. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%
Kézügyesség, logika stb. Fejlesztése az óvoda feladata is. Amelybe ez is beletartozik. Sajnos tudom hogy 15-20 év alatt miért változott ennyire az óvoda is. Az iskoláról nem is beszélve... Legnagyobb sajnalatomra írom ezt. Nem ez a normális hozzallas. Sem a szülők sem az óvónők sem a tanítónő sem pedig a dadusok részéről.
2018. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Utolso!


Fejleszti az óvoda is. Legalábbis nálunk már 20 éve is voltak fűzős fatáblák. Amikor mennek ki, nincs idő cipőt fűzni, közözgetni. Pici józan paraszti esszel ez felfogható. Anyukának egy gyereke van, akinek kötni kell a cipőjét, óvónőre jut 20. Szerinted mennyire esszerű elvárni, hogy közözgessen? Nem oylan nagy dolog ez, lehet annak a gyereknek az óvodába tepozaras cipőt venni. Ha még a fűzős tetszik, akkor még lehet tanítani rá otthon, hogyan kell bekötni. Ez nem az óvónő dolga

2018. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Hány éves vagy?
2018. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
44. Miért lényeges a korom?
2018. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Mert tisztában kell lenned akkor azzal hogy milyen volt és milyen lett!
2018. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele. 20 éve is tepozaras, kapcsos vagy zippzaras cipőt kertek, ha a gyerek nem tudta bekötni a cipőjét egyedül. Sokminden változott, de ez pl épp nem.
2018. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!