Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Beiratkozás, költözés?

Beiratkozás, költözés?

Figyelt kérdés

Május vegén költözünk egy másik városba. Kisfiam szeptemberbe kezdi az ovit beirathatom ott a körzeti oviba úgy hogy még nincs ottani lakcimkártyánk?

Felhívom majd az ovit de kiváncsi vagyok vt e valaki hasonló helyzetbe, ha igen hogy zajlott?


2019. ápr. 13. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi most úgy jártunk a sulis beiratással, hogy másik házba költözünk ha minden igaz majusban. Ugyan az a város. Már az új címünk szerinti körzetes suliba írattam a fiam, de mondta az ig. nő, hogy valószínű el fogják utasítani mert a jelenlegi lakcímünk nem a körzetük, viszont érvényes adásvételivel, tulajdoni lappal vagy esetleg már lakcímkártyával megfellebbezhetem és akkor felveszik.

Nem pont az ahelyzet mint nálatok, de hasonló, mindenképp hívd fel az ovit, ottani önkormányzatot esetleg.

2019. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!