Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Iskolaérettségi vizsgálathoz,...

Iskolaérettségi vizsgálathoz, amit ovisokkal csináltatnak a nevtanban, léteznek letölthető tesztek? Ismertek ilyen oldalt?

Figyelt kérdés
köszönöm a segítséget!
2019. dec. 20. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Remelem nincs ilyen! Pont az a lényeg, hogy ott hogy teljesít!
2019. dec. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

fogalmad sincs róla, miért kérdeztem :) jó neked! :)

puszi, szép karácsonyt! :)

2019. dec. 20. 21:23
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Akkor írd le, hogy miért kérdezed! Neked is szép karácsonyt!
2019. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
viccen kívül: köszi, de haszos választ nem adtál, miért is kéne megnyílnom és bíznom benned...?
2019. dec. 20. 23:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is nézegettem már ilyen teszteket. Van egy oldal,azt hiszem papásmamás magazin,itt egyszer találtam egy cikket a témában. Óvónőtől kapott kérdés sorozat,ami segíthet.

És léteznek mar foglalkoztató füzetek is óvodásoknak,úgy rémlik láttam már iskolára való felkészítőt is. Újságárusoknál,de láttam már pl.tescoban is.

Ja,és a pinteresten is azt hiszem van letölthető teszt.

Persze játszhatsz vele te is,pl színek és formák játék,vonalon járás,egyensúlyozás,ellentétes kéz-láb használat,pk.indiánszökdelés,célbadobás,stb...


,ezek mind fejlesztő játékok.

Felismeri-e képen,h valami előrébb vagy hátrébb van. Tudja-e az irányokat,tudja-e az alatta-fölötte,stb...

Ilyeneket te is játszhatsz vele otthon.

Nem tudom,milyen jellegű a problémátok,de remélem,tudtam vmennyit segíteni!

2019. dec. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van egy könyv, az a címe, hogy Anya, taníts engem! 6 éves korig vannak benne fejlesztő feladatok. Nem tesztek ugyan, de le van irva az elvárható életkori fejlettség, amit a könyvben lévő feladatok elvégeztetésével figyelhetsz.
2019. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, segítséget!


A konkrét, nevesített tesztekre gondolok, amiket a nevtanban csinálnak és pontoznak, nem a fejlesztő feladatokra. Próbáltam rákeresni, de én nem találtam.

2019. dec. 21. 18:27
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem véletlenül nem elérhetőek az effajta tesztek.
2019. dec. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a tesztek pont azért nem elérhetőek, hogy ne lehessen begyakorolni a feladatokat, mert akkor nem a valóságot mutatja az eredmény. Mit szeretnél elérni a rágyakorlással?
2019. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elég sok könyvet láttam már, de ilyeneket nem.

Talán a GMP-t be lehet gyakorolni, ha ilyen problémátok van, de a többit nem.

2019. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!