Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ti láttátok a gyermeketek...

Ti láttátok a gyermeketek -óvodában végzett-iskolaérettségi tesztjét? Nekünk nem volt szabad megnézni, és ezért + más dolgok miatt is, azt gondoltuk h. elviszem Nev. Tanácsadóhoz. Csak érdekelne hogy mire lehet hivatkozni hogy igenis látni szeretném?

Figyelt kérdés
2017. márc. 20. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

En lattam.

De figyi, tokmindegy lattad-e abbol a szempontbol, ha azt mondjak nem lett jo nem ajanljak meg a sulit, vagy hogy pont tok jo lett es ne akard visszatartani, akkor a nevtan is azon az allasponton lesz.

2017. márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam, csak egy papírt adtak hogy mehet iskolába. 100%-ig megbíztam az ovi véleményében. Aztán elkezdődött a tanév, és rögtön kiderült hogy gondok vannak a fiammal. Elküldtek Nevelési Tanácsadóba, kiderült hogy figyelemzavaros. Az első osztályt végig küzdöttük, de lassacskán felzárkózott, viszont most a második osztály is nagyon nehezen, TSMT torna, külön tanár, plusz minden nap tanulunk itthon. Szóval szerintem inkább vidd el Nevtanba.
2017. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek. Persze én sem vagyok az ovival bizalmatlan, de kissé felületesek, és kiszórják a gyerekeket h. menjenek..és nem akarom h. a gyerek lássa kárát..hiszen ha már iskolás, akkor onnan már nincs visszaút.

És nem a suli/ovi ellen vagyok, csak én szülőként látok olyat, ami miatt érdemesnek találom.

Azonkívül ha azt mondja az óvónő, h.lenne mit fejleszteni, és majd összeírja, és azóta is..kb 1 hónapja de semmi...

2017. márc. 20. 19:16
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébként ajánlják a sulit, de én jobb szeretném ha kívülálló is megvizsgálná, végülis semmibe nem kerül, engem meg megnyugtat.
2017. márc. 20. 19:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk megmutattak a szuloin.
2017. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Örülök h. az eddig hozzászólók mind látták a tesztet.


Azt esetleg tudja e valaki h. az óvónő megtagadhatja e hogy megnézze ezt a szülő??

2017. márc. 21. 12:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én làttam a tesztet,de sok mindent nem értettem belőle.Ajànlottàk az iskolàt.Épp pénteken mondta a logopédus,hogy van kicsi figyelemzavarja a lànyomnak,maradhatott volna még egy évet az oviban.
2017. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A tesztet nem láttuk, csak végre a kb 3 es fél oldalas jellemzest kaptzk kézhez, azaz a masolatot. Na mindegy. Abban a beszéd fejlettsegénél szerepel h néha dadog, nem hadar. Es hogy az utasitásokat nem mindig teljesiti de ez nem beszédértesi és hallási problémara vezethető vissza...
2017. márc. 22. 05:43
 9/12 anonim válasza:
Mi sem kaptunk semmit.
2017. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha Nevtanba akarod vinni, akkor nagyon nagy késésben vagy, a jelentkezési határidők régen elmúltak, így ha szeretnéd, akkor próbáld minél gyorsabban intézni a jelentkezési lapot, és menj be személyesen, vagy érdeklődj telefonon, nehogy lemaradj. Nem tudom, melyik Nevtanhoz tartoztok, nálunk például már csak úgy tudunk időpontot adni iskolaérettségi vizsgálatra, ha valamelyik kolléga hajlandó túlórázni.
2017. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!