Ez autizmus lenne?

Figyelt kérdés

Aposom ma megfejtette, hogy a 7(!!!!!!) honapos kislanyunk autista. Pofam leszakad hogy ilyet birt mondani de megis elultette a bogarat a fulembe... :(

Szerinte ezek miatt

-nagyon keves ideig tartja a szemkontaktust, 1-2 masodperc

-jatek kozben egyaltalan nem erdekli, hogy odaulok e melle vagy sem eszre se veszi ha ott vagyok enis

-sokat csapkod a kezevel

-egyelore igy tunik nm erti ha beszelunk hozza

Ezek kozul ami nekem is szemetszurt az a nagyon gyenge szemkontaktus es hogy nem nagyon erdekli a tarsasagom

Szerintetek aggodjak?



2020. febr. 10. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10-essel értek egyet... após az autista.
2020. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem az, teljesen normális korához képest
2020. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
apósod szerint szavalnia kéne és közben balettozni?persze hogy csapkod a kezével,neki ez szinte ujdonság....miért is figyelne egy emberre mikor minden érdekes körülötte?apósod túl sokat lóg a neten....
2020. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Apósod fejében nem minden ok.

Dehogy autista a gyerekd

2020. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia, megkerdezhetem, h vegul mi hogy alakult nalatok? Aggodok en is elegge a babam miatt, remelem jol vagytok
2023. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Pffaaaa el is felejtettem ezt a kerdest🤣🤣🤣 jezusom egy 7 honapostol vartam h ertse amit mondok neki?! Jo eg de tudarlan kis hulye voltam. Kutya baja es nagyon nem autista😅
2023. júl. 2. 15:07
 17/17 anonim ***** válasza:
Jjaaajj istenem, de jo, hogy meg egy ilyen valasz!!! Elegge aggodok en is a kisfiam miatt, mintha csak rola irtal volna, most jott be ez a kez csapkodas, ami aztan vegkepp ram hozza a fraszt, nagyon aggodok, de biztosan tudod milyen ez. Es a szemkontaktusa kesobb jobb lett vagy maradt olyan es o talan ilyen tipus? Nagyon orulok, h minden okej veletek, remelem egy nap en is megnyugodhatok
2023. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!