Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy lehet eltörni egy gyereke...

Hogy lehet eltörni egy gyereken egy fakanalat?

Figyelt kérdés

Apukám mindig mesélte, hogy nagyon rossz gyerek volt és a mamám több fakanalat is eltört rajta.


Viszont ezt nem tudom elképzelni. Egy fakanál nagyon erős fából van, nem törik el csak úgy attól, hogy megütsz vele valakit.


2020. febr. 16. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Régen a fakanál nagyon hosszú volt(több személyre főztek, nagy lábasba kellett), agyonhasznált és vékonyabb volt a nyele is.


Azok könnyebben törtek. Mint egy ceruzát, de inkább postairont, úgy képzeld el. Plussz a gőz rendesen kikezdte a fa anyagát is..

2020. febr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
oh dehogynem. Én anno tesómon törtem el fakanalat. :D játéknak indult,de kicsit erősebben csaptam oda.
2020. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom páromon is eltört gyerekkorában egy fakanalat. Én sem tudom, hogyan de megtörtént. :)
2020. febr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezen en is gondolkodtam mar :)
2020. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Ohh rajtam is eltort már fakanál. Ezer éves vol, agyonhasznált. Ki is rohogtem anyámat, elővett még egyet, és kaptam azzal... Mégsem lettem lelki nyomi.

De persze nem elképzelhetezlen, hogy eltorjon. Nem is kaptam nagyot ráadasul.

2020. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!