Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Autista babaknal kimarad a...

Autista babaknal kimarad a szeparacios szorongas?

Figyelt kérdés

Vedonomnek mondtam ma h a 11 hos gyerekemnek egyalzalan nem volt eddig szepa. Erre azt mondta h az autistaknal szokott az kimaradni es amugy se nagyon erti amit mondok neki(pl add ide) ugyh gondolkozzak el......

Szerintetek van ennek barmi alapja?


2020. máj. 12. 16:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
"Szepa"...
2020. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Parancsolsz?😅
2020. máj. 12. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Könnyű minden olyanra rámondani, h autisztikus, ami furcsa. A nagyfiamnál nem volt, és nem autista.
2020. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lányom 16 hónapos, és még nem volt eddig szeparációs szorongása.

Amúgy teljesen fejlett kislány, véltem már korábban is autisztikus tüneteket vélni, pl nem nagyon mutogat, erre is azt írják, hogy annak tünete.

De amúgy meg egy teljesen fejlett okos kislány, szóval nem hiszem, hogy az lenne.

Más tünet nem utal rá, hogy az lenne.

2020. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is volt szeparációs szorongása az autista gyerekemnek. Előbb is mint az átlag. Első 5,5 hónaposan, második hullám 13 hónaposan, utána pedig 18 hónaposan.
2020. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én autista gyerekemnek kb. születése óta az volt. Már attól ordított, ha elfordítottam a fejem, hogy kinézzek az ablakon. Távolabb menni tőle, kikerülni a látóköréből esélyem sem volt. Az ovival való első próbálkozásunk úgy nézett ki, hogy majdnem 2 hónapig tartott, ennyi idő alatt egyetlen cm-re sem távolodott el tőlem, nem nyitott mások felé, és amikor a többiek közeledtek hozzá, elmenekült, ha pedig nem tudott, akkor odacsapott.
2020. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Enyémnél kimaradt. De ő súlyosan érintett.
2020. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!