Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 15 hónaposan ez normális?

15 hónaposan ez normális?

Figyelt kérdés
Kisfiam 0-24 mozgásban van, konkrétan még álmában is 100x megfordul jobbra balra előre hátra az ágyban, és álmában is rúgkapál mocorog. Napközben is ilyen, 3 másodperc az amikor megáll vagy hosszabb időre akkor, ha mesét rakok elé és becsatolom az etetőszékbe. Etetni is csak így tudom. Az elalvása is ilyen, hogy dobálja magát, túrja a fejét az ágyba mint egy kisvakond,mozog. Ismertsègi körben nincs vele egykorú gyerek ìgy nemtudom hogy most ez normális e vagy sem?!

2020. júl. 23. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a mesenézést elhagynám.

Én is engedtem nézni, cserébe éjjel 1,5 óráig sírt, ez rekord volt. Volt hogy csak 1 órát. 22 hónapos lesz a fiam. A mesékben rengeteg olyan dolog van amit még az ő idegrendszerukkel nem értenek. Elég egy szituáció..

En se tudtam, csak utana olvastam. Úgyhogy nálunk nullára csökkent a mese nézés. Ez 3 napja van így. Ha csak mesével eszik, akkor hagy rá, és ne etesd. Gyerek étel mellett nem halt meg éhen. Én szigorított itt is, ha nem eszik hát nem eszik. 2 naponta fozok 3 fogast és így van hogy egyiket se kéri. Nehéz dió ez az etetés az egyszer biztos.

Szerintem minden gyerek más, lehet a tiéd mozgekonyabb.

2020. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglak győzködni, de a mese tényleg öngól. Az idegrendszerre negatív értelemben felpörgető hatással bír. Lefagyasztod vele 10 percig és órákra kihat rá.
2020. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!